Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosítvány újításakor szemészet?

Jogosítvány újításakor szemészet?

Figyelt kérdés

Titeket milyen vizsgálatokra küldött a doki?

Én azt hittem ott helyben megméri a vérnyomásom, s látásvizsgálat is nála történik.

Ehelyett mennem kell vérvételre (ami nem is baj), és szemészetre.

Az utóbbin meglepődtem, hisz sok helyen azt olvastam, hogy azt a háziorvos végzi.

Van erre valami szabály, hogy mikor kell szemészetre küldeni az embert jogsinál?

Nem vagyok egyébként szemüveges, sosem volt baj a látásommal.



2014. jan. 22. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Elméletileg ne kéne se laborba,se szemészetre menni. Akinek krónikus betegsége van(diabetes, szívbetegség),annak kell szakorvosi véleményt vinnie a háziorvoshoz.
2014. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez számomra is örök rejtély:engem elküldött a háziorvos szemészetre, laborba, ekg-ra, úgy hogy soha semmilyen betegségem nem volt. Ugyan ez a háziorvos egy hónap múlva a páromnak mért egy vérnyomást és kiadta a papírt a jogsihoz. Na ilyenkor?
2014. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tetszik a válaszban? Az a szabály,mait leírtam :)

Utána lehet nézni!

2014. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 20:33

Az szép! :D


Én arra gondoltam, hogy ott leolvastatja a betűket, s ha esetleg gondot észlel, akkor továbbküld.

2014. jan. 22. 20:37
 5/22 A kérdező kommentje:

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.


Én nem pontoztalak le! Már amikor jöttem nézni a válaszokat 0 % volt.

Ne haragudj, de nem tudom ki pontozott. Sajnos ezen az oldalon bárki megteheti, még csak válaszolnia sem kell a kérdésre.

2014. jan. 22. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is konkrétan Neked szólt! De ez a szabály. Körzeti nővér vagyok és ezt (is)csináljuk,ezért tudom. Tényleg nem értem Neked miért kell.

.

2014. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én sem értem, mert nincs gond a szememmel.

A labornál még arra gondoltam, hogy lehet az az oka, hogy az utóbbi 1 évben nem voltam, s a biztonság kedvéért. Legalábbis valahol ezt olvastam.

2014. jan. 22. 22:12
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Végül is,igen. Ha már ott voltál elküldött.,mert tényleg nem árt mindenkinek elmennie évente. Gondolom időpontot kaptál a szemészetre. Addig nem is adott igazolást a jogosítványhoz?
2014. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ma voltam vérvételen, az hamar lemegy.

A szemészetre legközelebb február 18-ra van időpont!!!!

Vagy menjek vissza hétfőn vagy kedden reggel fél 7-re, akkor osztanak sorszámot. De még így se biztos, hogy jut sorszám.

Jó, nem?

Nem adott semmilyen igazolást a doki.

2014. jan. 23. 11:49
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez az! És mi van,ha lejár a jogosítványod addig?! Ez csúcs. Kicsit túlbuzgó a dokid.:)
2014. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!