Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye az epét is leszívják? 18+

Ugye az epét is leszívják? 18+

Figyelt kérdés

Gyomortükrözésen leszívják az epét? Mert nagyon epepanaszos tudok lenni és a vizsgálatnál annyit írtak, hogy csak öklendezés és nyálcsorgás lehet, a gyomornedvet leszívják.


Néztem videót is erről a tükrözésről és a felvételeken valakinek ilyen zöld lötty (gondolom epe) jelent meg hirtelen a gyomrában. Ismerős állítólag öklendezésnél az epét is bukta ki. Ilyen ugye nem fordulhat elő. Nektek,, hogy volt?


2014. jan. 23. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A gyomortükrözésnek rosszabb a híre, mint maga a vizsgálat. Ha tudtam volna, hogy csak ennyi az egész, akkor hamarabb megyek. Annak is örülök, hogy nem fizettem érte magán orvosnak. Bóditás nélkül is simán ki lehet bírni, hiszen nem fáj. Epebeteg vagyok, de nem hánytam, öklendeztem fel semmit. A nyálamat egy tálba kellett folyatnom.
2014. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Epehólyag a máj környékén van. Mit is szívnak le gyomortükrözésnél?


Ha emésztőrendszeri betegséged van, akár epe gondod, akkor a 0. lépés a szigorú paleo táplálkozás.

2014. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Epe beteget nem kéne paleora biztatni mindenféle háttérismeret nélkül, mert elkezd zsírt enni agyba főbe, aztán lesz olyan görcse, hogy megzakkan tőle.

18 évesen epéddel vannak gondok? Azt hogy sikerült összehozni? 2 éves korod óta a mekiben kajálsz csak?

2014. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Talán zsírszegény táplálkozással, vagy más mai divat trenddel. Gyerekek is elhíznak, megbetegszenek.


Az ember meg már csak olyan, hogy jó esetben zsírt eszik, kell is mert különben tényleg epegondok alakulnak ki, pangó epében kő is képződhet, nem olyan mókás dolog.

2014. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is huszonévesen vagyok epés.
2014. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a bánatos eget esztek ti, hogy ennyi idősen epepanaszotok legyen, most már komolyan érdekel!
2014. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. Női ágon mindenkinek epeköve volt.

2. Hirtelen fogytam nagyon sokat, még mindig ismeretlen okból. Ez pedig elősegíti a kőképzést.

3. Imádom a koleszterindús kajákat: sonka,tojás.

4. Az orvos szerint a Gilbert-kórom is közrejátszott.

2014. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Koleszterindús kaját minden húsevéshez alkalmazkodó élőlény preferálja ösztönösen.
2014. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A koleszterinnek semmi köze az epéhez, szükségünk van rá, a sejtfalakat az alkotja, a test önmagának állítja elő, ha kell neki.

A Gilbert-kór magas bilirubinnal jár, nem okoz epekövet.

Elbánt veled a természet, ez maradt (genetika).

2014. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De az ember mindig is dolgozott a betegség hajlamai ellen vagy éppen mellettük, tehát változtatni mindig lehet. Rontani, vagy javítani a helyzeten.
2014. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!