Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgye nem kell aggódnom amiért...

Úgye nem kell aggódnom amiért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Alapjáraton mindig más időpontban jön meg illetve nagyon ritkán (évente 1x) előfordul, hogy egy hónapig megsem jön.

Már lassan 9 éve hogy így van, szerintem a vérszegénységem oka az, hogy mindig más időpontban jön meg.

Az előző menstriációm utolsó 3 napjában gumi nélkül szexeltünk, nem ment belém és kb csak 2 percig volt bennem. Szerintetek így mennyi az esélye, hogy terhesség miatt nem jött meg? Mivel alapból rendszertelen szerintem nem tudnék ilyen könnyen teherbe esni.


2014. jan. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy esélye, csinálj tesztet.
2014. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet. Egyébként nagy felelőtlenség óvszer nélkül szexelni a menstruáció alatt, könnyedén elkaphatsz valamit, ami utána meddővé tehet. A méhedben egy nagy vérző seb van, a párod meg óvszer nélkül nyomkodja fel a bacikat oda. Kell aggódnod, de nem azért, mert nem jött meg.
2014. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhes is lehetsz így, az előváladékban van spermium. Legyen már eszed, ne bízd magad a véletlenekre! A menstruációs zavarodat pedig vizsgáltasd meg nőgyógyásszal, annak olyan oka is lehet, amit kezelni kell (PCOS, ciszta stb.)
2014. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal menstruáció alatt simán lehet szexelni, semmi bajod nem lesz tőle, bár én nem szoktam.
2014. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, kell aggódnod. A spermiumok életképesek maradhatnak akár 7-8 napig is benned, és mivel nálad még a peteérés időpontjával sem lehet számítani, könnyen lehet, hogy pont ebbe az időszakba esett.

Vegyél egy tesztet, utána akármi is az eredmény, keress fel egy nőgyógyászt, mert 9 év után nem normális. És vérszegénység nem okoz ilyet, inkább hormonális problémáid lehetnek, mindenképp kezelni kéne. Meg érdeklődj egyúttal a felelősségteljes szexuális életről, védekezésről is, mert azzal sem vagy tisztában.

2014. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!