Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nőhet meg a mellem?

Mitől nőhet meg a mellem?

Figyelt kérdés
7.es vagyok és még mindig nagyon kicsi a mellem és érdeklődni szeretnék hogy mitől nő meg... Előre köszi a válaszokat :) ;)

2014. jan. 23. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A korral...
2014. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet befolyásolni.
2014. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Dörzsölgesd wc papírral. A fenekednél is bevált.

Ez most komoly kérdés volt?

Ha igen, a hozzád hasonló tinik mikor fogják már megérteni, hogy a cicit/kukit nem lehet csak úgy megnöveszteni?

Amúgy genetika kérdése, lehet sose lesz nagy.

2014. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha hízol, akkor a melled is nő egy kicsit.
2014. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A melleid konkrétan az ösztrogén nevű hormontól nőnek, amit a tested termel.


Szerintem várj még egy kicsit, hátha csak türelmetlen voltál velük. :)


Ha türelmetlen vagy, vannak étrend kiegészítők is, amik megdobják az ösztrogén szintedet, de szerintem az ilyesmihez fiatal vagy, ne játsz az egészségeddel! Inkább várj még egy kicsit, még megnőhet magától is.

2014. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányok! Értsétek már meg, hogy kb. 20 éves korig nőhet a mell, de arról senki nem tehet, hogy milyen ütemben! Kedves Kérdező, legyél türelmesebb!
2014. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
A melled, szemben az agyaddal, még jó néhány évig fejlődik majd! Én a helyedben az utóbbi méretén aggódnék....
2014. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Passiflora ***** válasza:

A 7. hozzászólót szeretném emlékeztetni arra, hogy - ellentétben a mellek és az emberi agy méretével, amik genetikailag erősen meghatározottak - az érzelmi intelligencia bármilyen életkorban fejleszthető, ha a szándék megvan. :-)


Kedves Kérdező, még legalább 6-7 évig nőhetnek a melleid, szóval türelem! Ebben is nagyok az egyéni eltérések, van, akinek 16 és 18 éves kora között nőnek a legtöbbet. (Nekem még 20 éves korom után is nőttek, pedig alig híztam azóta pár kilót.)


Amúgy jó, ha tudod, hogy vannak olyan férfiak, akiknek kifejezetten a kisebb mellek tetszenek. :-)


Az a legfontosabb, hogy Te elfogadd és szeresd olyannak a melleidet, amilyenek!

2014. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Legalábbis amiben nem az volt h korholják az embereket amiért nem fogadják el magukat.
2014. jan. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!