Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adassam be a h1n1 elleni...

Adassam be a h1n1 elleni védőoltást vagy ne?

Figyelt kérdés
Egyetemen jött be a titkárnő szólni hogy most szóltak neki is hogy majd jönnek minket beoltani. Hát nekem valahogy borsódzik a hátam még a gondolattól is..Meg azért én honnan tudjam hogy mit adnak be nekem? Ki tudja milyen stádiumban van a védőoltás, és ki tudja hogy nem e vagyok allergiás valamelyik összetevőjére? Mert akkor szépen néznék ki. Már azt is hallottam, hogy túl sokan vagyunk és így akarják "ritkítani a népet". Tudom hülyén hangzik, de ezt hallottam.. Én inkább amellett lennék hogy én köszönöm szépen de inkább nem kérem. Rosszul teszem? Jól teszem? Madár influenzát sem kaptam el, ezt sem még (ezt le is kopogom), és úgy amúgy sem vagyok egy beteges fajta. Most akkor mit kéne tennem?19 vagyok, és lány.
2009. dec. 4. 00:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit, hogy szerintem ez csak "médiainfluenza", ha értitek mire gondolok..
2009. dec. 4. 00:50
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk is volt, bár csak ilyen felmérés, h hányan tartanának igényt az oltásra. én fősulis vagyok. összesen 2 ember tette fel a kezét, a 200 vhányból. kérdezték h a többiek bevannak e oltva, a válasz azvolt, hogy NEM! na azóta se jöttek a fősulinkba oltani:D
2009. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy te mekkora egy kretén vagy!!!! 8-[


Hogy kerültél te az egyetemre, ha csak ennyi az eszed?!


Szerinted a sok ember a lélegeztetőgépeken (2 kisbaba is!), a kismamák, a halott kismama, ez mind "médiaszenzáció"???...


Tudod mit?... NE oltasd be magad, aki ennyire korlátolt, az jobb is ha kihal, nem szennyezi a Földet!

Nem is ártana, ha a járvány megtizedelné az ilyen kreténeket, mint te!

2009. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.Te vagy a kretén.

2. Honnan tudod hogy azoknak akik meghaltak nem e volt valamilyen más betegségük is, amit a vakcina beadatása csak felszinrehozott? Ezt olvasd el, aztán kreténezz le másokat.

[link]

2009. dec. 4. 01:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én beoltattam magam, és eddig még nincs tőle bajom, bár ha a statisztikát nézzük még senki nem halt meg azok közül akik beadatták.

Tényleg túl sok az ember a Földön de a ritkításukról majd a természet úgy is gondoskodni fog.

2009. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kisbabák meg kismamák, meg teljesen átlagos idős-fiatal emberek ugyanúgy eddig is haltak már meg, és ezután is meg fognak, sajnos, de ez nem azért volt mert volt h1n1-ük. És az egyetemnek ehez semmi köze, látszik hogy te tipikusan az a fajta ember vagy, aki mindent elhisz amit a tv-ben lát anélkül hogy jobban kinyitná a szemét, és mások felett ítélkezik, anélkül hogy ismerné őket. Én egy normális kérdést tettem fel, elvárom, hogy mások is normálisan válaszoljanak. Ha meg olyat valaki nem tud, akkor inkább tartóztassa magát a lepontoztatástól.
2009. dec. 4. 01:11
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

GRATULÁLOK!!! 8-P


Aki a járványról Posta Imre (ki a fene ez?) weboldaláról informálódik, az duplán megérdemli, hogy vérzéses tüdőgyulladásban múljon ki!


Mond csak : véletlenül nem tanárképzőre jársz? (Oda járnak ilyen csökkentagyú muszájdiploma emberkék.)


Akik eddig meghaltak, azok EGYIK SEM VOLT BEOLTVA (kivéve egy bácsit, aki 5 nappal az oltás után kapta meg a vírust, így a szervezete még nem tudott védekezni ellene).


Bocsi, ezt Posta Imre nem írta meg?... :-P

2009. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jaj ne, ugye nem te vagy az aki mindenhova ezt linkelgeti? ésmost kitaláltad h egyetemre jársz h vmivel hitelesebb légy? énmár válaszoltam neked, az első kommentelő vagyok, de akkormég azthittem normális vagy:D

de ez a link ez felborította a rólad alkotott képemet :D

énis oltásellenes vagyok, de azért ilyen dolgokat már nemhiszek el, amik itt levannak írva. ez nevetséges.

2009. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem a kérdésedben és a hozzászólásaidban benne van a válasz. Azaz hogy nem szeretél oltást kapni és nem is hiszel benne, hogy szükséged lenne rá. Akkor ne tedd!
2009. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézegetem ezt a Posta Imre oldalt és nagyon nem tetszik! Hogy lehet megbízni egy olyan primitív ember véleményében,aki össze-vissza zsidózik? Megáll az eszem az ilyen barmoktól.
2009. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!