Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma délelőtt megkaptam az...

Ma délelőtt megkaptam az agyhártya gyulladás elleni védőoltást. Fogyaszthatok ma este alkoholt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

persze! semmi köze hozzá!

Jó mulatást! :)

2011. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegnap azt tanácsolták, hogy kérdezd meg az orvost. Miért nem kérdezted meg? Szerinted mára okosabbak lettek a válaszolók?

A kérdésedre nem tudok válaszolni, mindkettőt bele tudnám magyarázni.

2011. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem tudom miről beszélsz, nem szoktam túl gyakran böngészni ezt a témakört, nem tudtam, hogy már más is kérdezte :D


azért köszönöm a válaszokat...

2011. máj. 27. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1834..


Ezt nem te írtad ki? Nohát, micsoda véletlen, hogy ketten is ma kaptatok ilyen védőoltást, és alkoholt akartok inni... :)

Mindenesetre a kérdés még áll: miért nem kérdezted meg az orvost?

2011. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem én írtam ki, de nem fogok neked magyarázkodni:D


Azért nem kérdeztem meg, mert megmondom őszintén eszembe sem jutott ez ott akkor, csak arra koncentráltam, hogy ne ájuljak el az oltástól, mert nehezen viselem...tudom, késő bánat..

2011. máj. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!