Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha életembe 2-szer próbáltam...

Ha életembe 2-szer próbáltam már drogot és ittam már egy jo párszor alkoholt azt ki lehet mutatni valahogy?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem ezt de nem találom

2014. jan. 24. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hopp, és az internet már ki is mutatta.
2014. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam hanem vérvétel meg ilyenek.
2014. jan. 24. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Az EEG-re rákapcsolnak egy agysejtszámlálót és az kimutatja.
2014. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki ekkora hülye, annak nem kéne tovább rombolni az agysejtjeit..


Nem lehet kimutatni.

2014. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
A drogot bizonyos ideig ki lehet mutatni vérből és vizeletből. Az alkoholt csak akkor, ha fogyasztás után bizonyos idő alatt végeznek vérvételt vagy vizelettesztet. Na meg persze a szonda.
2014. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Persze. Ha előtte megszámolták a három agysejtedet, aztán ma meg hip-hop, csak kettő van.
2014. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 cli_hlt ***** válasza:
100%

Az alkoholfogyasztást leggyakrabbab alkoholszondával, vagy vérévétellel vizsgálják, így néhány, vagy néhányszor tíz óráig lehet kimutatni, ami függ a fogyasztás mennyiségétől, és az anyagcserédtől is.


Olyan, hogy "a drog", nincs.


Több száz féle kábítószer létezik, mindegyiknek más és más a farmakológiája, így az is nagyon különbözik, hogy mennyi ideig mutathatók ki a szervezetben akár közvetlenül, akár valamelyik bomlásterméket vizsgálva.


A kannabiszhasználat például vizeletből hetekig, vagy hónapokig is kimutatható, mert a tetrahidrikannabinol egyik-másik bomlástermékét felszívja a zsírszövet, és onnan fokozatosan ürül ki hosszú idő alatt. (Ezek a bomlástermékek nem pszichoaktívak, így nem igaz, hogy aki elszív egy füves cigit, az hónapokig a hatása alatt van).


Az LSD, vagy MDMA viszont csak néhány napig mutatható ki vizeletből.


Hála az egyre gyakrabban megjelenő új pszichoaktív anyagoknak, egy csomó listás szert már kimutatni sem lehet, de legalábbis gyakorlatilag nem megoldott.


Ha elárulod, hogy pontosan mit és mikor fogyasztottál, akkor meg lehet mondani, hogy mostanára kiürült-e.

2014. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cli_hlt ***** válasza:
100%

Bocsánat, lemaradt a forrás: [link]


Van egy táblázat a lap alján, az jó összefoglaló.

2014. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindhárom válaszoló, akik megmondtuk az igazat, 0%-ot kaptunk! :D
2014. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért kaptatok 0%-ot kedves utolsó, mert marhaságot beszéltek.....

Az alkohol és a drog is kimutatható egy ideig. És mivel a kérdező nem írta hogy előző nap, előző héten esetleg évekkel ezelőtt tette, ezért jogos a kérdés, hogy kimutatható e.

2014. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!