Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatják meg a H1N1...

Hogyan kaphatják meg a H1N1 elleni védőoltást a gyerekeim, ha mégis meggondolnánk magunkat, miután NEM-et mondtunk rá?

Figyelt kérdés
Eddig határozottan NEM akartunk oltást. A férjem továbbra is a Nem mellett áll. De én most nagyon meginogtam, próbálom erősíteni az első döntésem érvekkel. De azok helyességében ugyanúgy kételkedem már, mint az oltást sürgető érvekben. Ha még októberben aláírta a férjem az óvodában, hogy nem kérjük a gyerekeknek a H1N1 elleni védőoltást, változtathatunk-e rajta, ha mégis szeretnénk? Túl sok az ellentmondás. A döntést nem segíti a kevés infó sem a Déli féltekéről, ahol már vége a járványnak, mivel ott lassan nyár lesz.
2009. dec. 4. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, ami veletek történt, és kívánom, hogy a következő pici egészséges terhességgel, egészségesen jöjjön a világra!


biztos vagyok abban, hogy mind az oltató, mind a nem oltató szülők ugyanúgy szeretik a gyerekeiket, és akárhogy is döntenek, a gyerekeikért teszik.


ahogy írtam, én beoltattam magam, mert én meg cukorbeteg vagyok, gyakran járok orvoshoz (sok a beteg, rám köhögnek), tömegközlekedem, és olyan munkatársaim vannak, akik az egész országban utaznak ide-oda.


szerintem kisebb a kockázata az oltással kapcsolatos problémáknak és annak, hogy az oltottak megbetegszenek, mint oltás nélkül nem elkapni vagy nem nagyon megszenvedni a betegséget (volt munkatársam, aki megkapta. nem halt bele természetesen, de nagyon-nagyon beteg volt hosszú ideig. és hát ennek lehetnek szövődményei is.)

2009. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!