Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tágítsam a füllyukam?

Hogy tágítsam a füllyukam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fültágítót szeretnék de nem tudom hogyan kezdjem. Ha veszek egy 1.6mm es csigát az jó kezdésnek?
2014. jan. 26. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt fültágítom, igaz, már kivettem.. De soha nem vettem csigát, először itthon kezdtem mindenfélével tágítani(persze lefertőtlenítettem).. szerintem ha minden egyes újabb millihez veszel csigát, akkor az csak felesleges pénzkidobás! Próbáld ki pl egy elhasznált tollnak a betétjét stb.. Hidd el, hogy ugyanaz lesz a hatása. (A csigától is be fog gyulladni, ha hamar tágítasz rajta sokat. Ha gennyesedni kezd, ne ijedj meg, az mondhatni ,,normális", de mindig csak kicsit tágítsd és mindig fertőtlenítsd és tisztítsd a füledet is!)
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2014. jan. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!