Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 8. os lehettem mikor elájultam...

8. os lehettem mikor elájultam itthon bevertem a fejem de mire feleszméltem már az ajtóba álltam hogy lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
Erre azóta se kaptam valaszt orvostól
2014. jan. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Skizofrén vagy
2014. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elájultál, ráadásul beverted a fejed teljesen normális, hogy kiesett pár perc az emlékezetedből, ilyen szerintem már mindenkivel előfordult.
2014. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Skizofrén, persze.

Ha ez cssk egyszer fordult elő, akkor ne foglalkozz vele!

2014. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cli_hlt ***** válasza:

Fejtrauma könnyen okozhat eszméletvesztést, és/vagy emlékezetkiesést. Velem is történt már hasonló, szerencsére nem lett komoly bajom belőle.


Hm. Neked az ájulás a fejbeverés MIATT történt, vagy elájultál és az esés miatt verted be a fejed?

2014. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cli_hlt ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy eszméletvesztéssel, vagy tudatzavarral járó fejtrauma után természetesen mindig, és azonnal mentőt kell hívni.


Egy koponyaűri vérzésbe bele is lehet halni, vagy ami rosszabb (!), egy életre érzékelési, vagy motoros zavarokat okozhat (bénulás, vakság, ilyesmi).

2014. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!