Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatalkori kávézás? (20/f)

Fiatalkori kávézás? (20/f)

Figyelt kérdés
Sok felnőtt ismerősöm mondta, hogy ő "ilyen" fiatalon nem kávézott, csak később kezdte el. Én nem sokat iszok, 1-2t és inkább csak az íze és az élénkítő hatása miatt, de abszolút nem vagyok függő. Ki hogy van ezzel? Káros, vagy egészséges?

2014. febr. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy fiatal a kávézáshoz. És semmi bajod nem lesz, ha nem iszol sokat.
2014. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 évesen felnőtt vagy te is.

Én már előbb is ittam kávét, igaz, nekem elég alacsony a vérnyomásom.

2014. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság ez már nem számít fiatalnak, szinte minden egyetemista kávézik. Hogy mennyire káros, az már más kérdés. Majd kiderül, ahogy idősödik ez a generáció.
2014. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál nyugodtan. Csak túlzásba vinni nem szabad, de napi 1-2 az tök jó. Állítólag ennyi még egészséges is.


Én azért iszom, mert azóta mióta fogyasztom nincs migrénem. Előtte nagyon sokszor volt, aztán véletlenszerűen elkezdtem kávézni, és lám... napi egyet iszok én is, és csak reggel. Tökre bevált. Szóval nem lehet olyan rossz.


A bezzeg felnőttek meg mindenre ezt mondják, de izgasd magad rajta.


Nem vagy már intenzív fejlődésben lévő gyermek szervezet. Akkor megérteném az aggodalmukat ha 12 éves lennél.

2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!