Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete belilult egy körmöm a...

3 hete belilult egy körmöm a lábamon, nem változik, nem is nő le. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

pontosabban annyi változott, hogy mikor észrevettem lila volt (tehát azt hiszem ki lehet zárni, hogy melanoma, de javítsatok kérlek ki, ha tévedek) aztán pár napra rá fölül fekete, alatta pedig szürkés lett. nem esett rá semmi, nem éreztem, hogy beütöttem, aznap sokat sétáltam, de akkor sem tudom mi történhetett. lehet nem fontos, de cukorbeteg vagyok.

nagyon súnya és teljesen el vagyok miatta keseredve, nem tudom mit csinálhatnék vele.



2014. febr. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy észrevétlenül sérült meg. Van olyan. Viszont a cukorbetegséged miatt nem ártana megmutatni orvosnak,mert akár ha sérülés érte vagy ha csak magától lett ilyen a rosszabb keringés miatt sokkal nehezebb a gyógyulás.
2014. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én egyszer egy magassarkúban több km-es utat tettem meg. Ereztem ,hogy elfárad a lábam de nem fájt különösebben semmimse. Pár nappal később belilut a nagylábbujjamon a köröm .Szóval hosszan tartó erős nyomás miatt is lehet.

ne gondold hogy cukorbeteg vagy azért ahhoz több tünetet kell még produkálni.

2014. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah é nekem több hónapba telt mire lenőtt. Lábon lassabban nő a köröm
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Ő nem gondolja,hogy cukorbeteg,hanem az. Ha jól értettem,mit írt. Amúgy a lábkörmök lenövése 8-10 hónap.
2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!