Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a szeplőimet?

Hogy tüntessem el a szeplőimet?

Figyelt kérdés
Utálok naponta alapozózni.. :(
2009. dec. 6. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
uborkás pakolások, uborkakarikák( most kígyóubi van, akkor azt ) az arcra 10 percre de rendszeresen
2009. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne nézz tükörbe.Nem fognak elmúlni, barátkozz meg velük :S
2009. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kipróbálom az uborkásat.


Megbarátkozni nem tudok velük... Olyan, mintha tiszta koszos lenne az arcom..

2009. dec. 6. 18:36
 4/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Még ha nem is hiszed el, a szeplős lányok felettébb tündériek, és különlegesek! Én magam is leányzó vagyok, a szűk baráti körömben van egy szeplős lányka, aki a gyermekkori nehézségek után totálisan kibékült a szeplőivel, és nagyon jól tette, ugyanis felettébb bájos. :)

Hidd el, ez nemcsak az én véleményem, a szeplős lányoknak van valami megfoghatatlan kisugárzásuk a pöttyeiknek köszönhetően, ne légy ennyire ellene!

A szeplő olyasmi, amit az emberek vagy tudomásul sem vesznek a másikon, vagy egyenesen pozitívnak tartják.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: a különböző szeplőhalványító kencéktől azonnali csodát ne várj, de talán némileg javíthatnak a helyzeten. Én májfoltra használtam depigmentáló krémet (Rossmannban vettem úgy egy éve), nem voltam túl következetes, akkor kentem, amikor eszembejutott, de így is látható némi halványulás. Ezzel próbálkozhatsz, ha nincs hatása, akkor sincsen gond, mégegyszer: a szeplős lányok igenis mindannyian szépek. :)

2009. dec. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem aranyos, világosbarna szeőlős vagyok, ami még tényleg jól is nézne ki...

Nekem sötétek, végig a szemeim alatt, a szám körül... Sőt, lassan mindenhol vannak már... :((

2009. dec. 7. 05:30
 6/7 anonim válasza:

Egyre megy. :)


Ha nagyon zavar, keress fel egy bőrgyógyászt, biztosan tud ajánlani valamit a "problémára". Csodákat ne várj a legdrágább módszerektől sem, ígyhát marad a korábbi kunklúzió: el kell hinned, hogy szép vagy, és nem túlspilázni a szeplő-mizériát.

(Helyi megoldásnak pedig még mindig ott van az alapozó, ami az esetek többségében nem tesz jót a bőrnek, de nyilvánvalóan rengetegen használják, mindenki talál rá okot, amiért alapozóznia kelljen magát.)

Fel a fejjel! :)

2009. dec. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát igen... ez elég kellemetlen, de most télen nem látszódnak annyira, csak annyit tehetsz, hogy napvédőkrémmel bekened és az egy kicsit segít......................................
2009. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!