Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a szeplőimet?

Hogy tüntessem el a szeplőimet?

Figyelt kérdés

Tudtok valami krémet vagy valamit, amit lehet venni drogériákban (pl.: Rossman, Dm) Előre is köszi!

13L


2010. dec. 22. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

mért akarod eltűntetni? a szeplős lányok különlegesek, sőt szexik :)

15/F

2010. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokan mondják, de a korom beli fiúknak nem tetszek emiatt... nagyon zavar :(((
2010. dec. 22. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
a korod beli fiúk kis éretlenek, majd megtudják melyik csajok az igaziak! (első válaszoló)
2010. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! De én azért szeretném eltüntetni ha lehet, ha nem hát nem, beletörődök, de ha van rá valami azt ki kell próbálnom!
2010. dec. 22. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
szia használj a bőrtonusodnak megfelelő alapozót :)
2010. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeplőkre


A szeplőket lehet enyhíteni citromleves lemosással is. Felitatjuk egy vatta pamacsra, és legalább öt percig lapogatjuk vele az arcbőrt. Ez három hétig minden este ajánlott. A citromlé a zsíros bőrt is szépen normalizálja.


Egy honlapon találtam...hátha beválik. Nekem is vannak szeplőim...engem is nagyon zavart kiskoromban...de mostmár mindenki ezért van oda..így meg sem próbálom etűntetni. Mindegyik fiú azt mondja,hogy így vagyok különleges, mert kevés lánynak vannak. Amúgy vöröses barna vagyok /ink vörös/ szal egész jól passzol. Talán megszokod, de rmeélem nem akarod majd eltűnttni, mert ez nekünk egy ékszer. Amúgy egy felmérés szerint a pasik 80 %-a a szeplős lányokat találja a legvonzóbbnak.

2010. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom a szeplős lányokat, fiúkat, és mit meg nem adnék, ha nekem is lenne. Ne akard eltüntetni, a korodbeli fiúk hülyék, nem érdemes nekik tetszeni se, 2-3 év múlva már ők fognak futni utánad a különlegességed miatt. :)

21/L

2010. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!