Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert faj a gerincem ejszaka...

Erdei Aniko Pici kérdése:

Miert faj a gerincem ejszaka es reggel felkeles utan? Valaki valami hasznos otletet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A kerdesedben a valasz, mivel ejjel es reggeli felekeles utan, igy az alvasi poz, a fekhelyt kell megvizsgalnod, mivel ez lehet az okozoja.
2014. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagy feszült mostanában valami miatt? lehet tényleg a póz vagy az ágy a ludas, de velem történt ilyen, amikor problémám volt és folyamatosan feszült volta, szerintem éjjel alvás közben sem tudtam teljesen ellazulni, ezért volt hogy reggel szó szerint úgy másztam ki az ágyból... miután megoldódott a probléma ami a feszültséget okozta, ezek a tünetek is egyik napról a másikra eltűntek...
2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen a tanacsokat
2014. febr. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!