Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A homlokomon nőtt egy pattanás...

A homlokomon nőtt egy pattanás, ami elég szépen be is dagadt. Hogyan tudnám holnapig viszonylag eltüntetni, legalább a puklit?

Figyelt kérdés
Elég sz*r ügy, konkrétan ma emiatt suliba sem mentem. Tettem rá fogkrémet, gyulladáscsökkentőt, cleanandcleart is de semmi. Szerintetek?
2009. dec. 7. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg van telve, attól duzzadt. Mig ki nem fakad (amig ki nem nyomható lesz) addig puklis lesz, bármit is kensz rá. Kozmetikus sztem egy perc alatt "megcsinálja" neked, otthon ne kísérletezz vele, mert ha még nem érett a pattanás, és nyomkodod, sokkal csúnyább lesz és maradandó is lehet...


Egyébként a legjobb 'gyógymód' rá az idő... És ha már kifakadt, akkor jöhetnek a krémek ,tonikok, szárítók.. (meg a korrektor)

2009. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Sajna már késő az hogy ne nyúljak hozzá :D :( Mivel már előtte be volt durranva és mivel eléggé járatos vok pattanásügyileg, azt hittem egy kis gőzölés után lazán kijön, de tévedtem :( (bár a fele kijött, de ahogy te is mondtad nem érett meg) de ez azért furi, mert ennyire nem szokott körülötte bedagadva lenni, kb. mintha megfejeltek volna. Jah valószínűleg betámadok kozmetikushoz, csak félő, h ma nem is kapok mára időpontot nála. :( (Ekkora szerencsétlen rég voltam már XD a sapkám is ilyenkor tűnik el mikor a legnagyobb szükség van rá :D)
2009. dec. 7. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok, és nem éri meg kisérletezned vele, pláne nem szakszerütlenül kinyomnod, ha van kozmetikusod, szaladj el hozzá, kitisztitja secc perc alatt, sztem ad is rá száritót vagy vmit. L/22
2009. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ejgeen! Megtörtént, de ahogy számítottam rá csak szerdára kaptam időpontot. De nekem vmit muszáj lenne alkotni addig, komolyan mondom letakarom a 2 szemem úgy nézek ki mint egy Cyclops XD még pislogok is wááá nah mind1 köszöntem.
2009. dec. 7. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Akármit is csinálsz, a pukli mostmár ottmarad pár napig, mert a kötőszövetek roncsolódtak.:-//
2009. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen pattanás a halántékomon.Sajnos én is nyomkodtam,pedig nem kellett volna ,és nem múlik el.Piros duzzanat.Ja! és ennek már 1 hete.Én otthon nem piszkálom hagyom úgy ahogy van.Ha megyek valahová egyszerűen arra az időre ráteszek egy kis sebtapaszt..(olyan test színűt,vágok ki egy kis kerek formát és felrakom rá)Ha kérdezik mi az ,akkor annyit mondok,hogy seb..
2009. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahham, hát frankó, amúgy most hogy mondod nekem is van a halántékomon is de az nem (annyira) vészes. De hallod egy hét alatt semmit nem javult??? Nekem azért az idő alatt szokott. Én hiába tennék sebtapaszt rá vagy korrektort mert egyrészt baromi feltűnő másrészt meg vagy kb. 1,5centi sugarú maga a puklim :SSSSS Utóbbit meg pláne nem mivel fiú vok.
2009. dec. 7. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:

12.06-os vagyok.Én is lány vagyok,és a bal homlokomon van a díszitő pukli..Engem is zavar,mert még a hajammal sem tudom eltakarni,és piros mint a cseresznye,nagy dudorral...

A barátom már avval viccelődik,hogy néha rám néz,és azt mondja,hogy "jÉÉÉÉ rám kacsintott":) Elképzelheted,hogy mekkora lehet!Ezért úgy vagyok vele,hogy inkább a sebtapaszt lássák,mert az nem olyan ronda mint az "ikertestvérem a homlokomon"...Bár most néztem,még mindig piros(olyan mint amikor egy sebről leesett a varr,és kezd hegesedni,de már csak negyedannyira van kidudorodva)

Csak elmúlik egyszer!

2009. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!