Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek még 180cm magas?

Lehetek még 180cm magas?

Figyelt kérdés
Most vagyok 173cm, 15 éves. Családfámból amit tudok magasságok : Édes apám : 163cm. Édes anyám: 150cm. Anya unokatesója : 175cm. Papa : 165cm, szerintem mind a kettő. Nagy báttyáim: mind kettő 180 körüli. Nagy nenjém : 160cm.

2014. febr. 5. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán lehetsz. Te szeretnél a legmagasabb lenni? :)
2014. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha ne cigizz, és kezdj el úszni, az nyújtja a gerincet, és mindíg figyelj az alvásra 8-10 órákat aludj minimum, mert álmodban nőnek a csontok!
2014. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hajaj..bőven lehetsz 180 cm.Most vagy igazán növésben. Elméletileg 20 éves korunkig nőhetünk, ez változó...


és most jön a süket duma: arra azért ügyelj, hogy egy-két évig ne élj egészségtelenül...mert az megkavarja a szervezetet..


(Mattrészegen, kábítózva, cigivel a szádban, a zúzmarás árokban aludni... na ez nem kimondottan egészséges)


leszel te még 190 is...az egészséges táplálkozás előny...

2014. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát van rá esély. Nem tudom,kinek lenne türelme,és meg beszélni velem ezt az egészséges táplálkozást,meg ezt az alvás dolgot. Úszni már ezen a hétvégén elakarok kezdeni,már egy hónapja tervezem,de még sose jött úgy. Egészséged táplálkozáson nem tudom mit értenek az emberek. Vegyük példának a mai kajámat : Reggelire Lion gabonapehely,ebédre tészta paradicsomos babbal és sajttal,túró rudi meg tea, aztán uzsonnára sárga borsó főzelék,és vacsorára is sárga borsó főzelék. Ez tizes skálán mennyire egészséges? Alvással gondjaim vannak. Ha 22:30 előtt ágyba bújok még azt a lefárasztást se kapom meg amit tv nézéstől kapok, de ha 22:30-kor ágyba bújok akkor is 23:30-kor tudok elaludni csak,vagy annál később,de inkább később(nem tudom mi az oka,de előbb nem tudok elaludni,de reggel viszont qrva fáradt szoktam lenni). 7:30-kor már kelek,de egyébként lehet eljárok úszni sokkal fáradtabb leszek és esetleg hamarabb elalszok,de mondjuk az is igaz hogy minden nap 100% hogy nem fogok menni,szerintem kb heti 2-3 alkalommal. De egyébként, ez nem genetika? apa-anya 163-150, én már így is azt gondolom hogy nem fogok tovább nőni.
2014. febr. 5. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:

a genetikát felejtsd el.

az egészséges életmód/étkezés alatt általában azt értik, hogy ne igyálegésznap pálinkát, ne csak szalonnát egyél kolbásszal, és láncdohányzás közben sörikét iszol.

mint olvasom, Te nem vagy ilyen. akkor probléma sincs.


éld az életed így, és meglátod őszre pár centit már felszedtél...nem úgy nől az ember, mint a jegenye..

türelem.

2014. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért lehet azt olvasni mindenütt hogy 90% genetika? Egyébként nem tudom, ilyen normális válaszokat ezen az oldalon még nem kaptam,főleg hogy mind pozitív. xD gyanúsak vagytok ti nekem.
2014. febr. 6. 20:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Pfúúúú,elmentem úszni első alkalommal, azt hittem meghalok. 1 órát voltam a medencében, hosszába megúsztam,aztán átlagosan 2.5 perc pihenő,aztán vissza...xDDDDD foggalmam sincs hogy Gyurtáék hogy úsznak 200m-ert egy huzamban,nekem egy óra alatt 3x görcsölt be a vádlim. Nem tudom hány méteres lehetett a medence,vagy 50 vagy 25...plusz mínusz valamennyi. Itt vannak a képek :

[link]


[link]


[link]


55 másodperc alatt nem sikerült át úszni. Az milyen eredmény elsőre?

2014. febr. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!