Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a szüleim dohányoznak és...

Truthboy kérdése:

Ha a szüleim dohányoznak és alig 164-165 cm-esek attól még lehetek magas?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 éves és 165 cm. Nem cigizek
2011. nov. 19. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, esetleg ha a magasabb nagyszüleidre ütöttél. Az is számít, a szüleid mikor kezdtek el dohányozni. Mert ha nagyon fiatalon, okozhatta azt, hogy kisebbek, de ha nem olyan fiatalon, akkor ez puszta genetika. Genetikailag azonban átörökíthető sokminden szülőről a gyerekre, szóval simán elképzelhetőnek tartom, hogy a testmagasság is.
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ciginek rengeteg káros hatása van, de a magasságra nem hat. Az genetikai adottság. Természetesen még nőhetsz elméletileg, DE ha a szüleid 165 cm körüliek, a valószínűbb az, hogy te sem leszel sokkal magasabb.
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fiu vagy, annál fogva van még esélyed, hogy a fiúk kb. 22-23 éves korukig nőhetnek. Lányok hamarabb, 15-16 éves koruk körül érik el a felnőttkori magasságot.
2011. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a szüleim ugy 19-20 évesen kezdtek dohányozni a családban jelenleg én vagyok a legfiatalabb és a legmagasabb is. fiu vagyok
2011. nov. 19. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy, akkor lehet, az öcsém 2 fejjel magasabb nálam és a szüleimnél.
2011. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!