Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A chilis lobalzsamnak van...

A chilis lobalzsamnak van zsirégetö hatása? Én ma vetem Preferdebalsam chilit még nem probáltam ki de maszirozogéppel szeretném használni a hasbol szeretnlk fogyni Irjatok véleményt

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 06:42
 1/2 Biofeleség válasza:
lóbalzsamot általában ízületi fájdalmakra vesznek. szerintem többre mentél volna chili tartalmú masszázsolajjal
2014. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Értelmetlen a gondolatmeneted. Ezt próbáljuk már elfelejteni, hogy innen onnan szeretne az ember fogyni...

Ilyen nincs! Ha fogysz, mindenhonnan fogysz elosztva, esetleges extrém nagy testzsírszázaléknál van olyan hogy előszőr kar, tokából megy le több, de hidd el a has és fenék a vége.

A chilis balzsam vérbőséget okoz de ez akkor hasznos ha a zsírszövet épp leépülőfélben van, mert gyorsítja annak folyamatát. De szerintem kezdj el sportolni, étkezz egészségesen, többre mész vele. Ezzel a "technikával" 1 év ami sporttal 1 hónap. Felesleges... Bemelegítéshez még jó lehet, meg ízületre, nem azt mondom, hogy dobd ki. Ha ilyen könnyű lenne fogyni akkor vajon miért van ennyi dagadt ember? Milyen idős vagy? Nemed? Súly? Magasság? Szívesen segítek.

2019. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!