Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Nem akarok...

Hogy van ez? Nem akarok fogyni ha nem muszáj!

Figyelt kérdés
A BMI-m 32-es, a körcentik a felső határnál mozognak, tehát ezek arra mutatnak, hogy fogynom kéne. Viszont másrészről nagyon "tömör" a testem, nem hurkázódik rajtam a háj vagy ilyesmi, és pl 30 percet 10km/h-val vagy egy órát 8km/h-val hetente 3x lefutok, tehát úgy érzem az állóképességemmel nincsen baj. Nincs magas vérnyomásom, gyakorlatilag sosem vagyok beteg. Szerintetek fogynom kéne? Igazából én így tetszem magamnak, de félek hogy később gond lehet majd az egészségemmel, mert a családban sok a cukorbeteg és a magas vérnyomásos.

2014. febr. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért vagy nehéz, mert sok rajtad az izom? Ha mozogsz rendszeresen, és a napi étkezésedet nem az édességek, rágcsálnivalók és szénsavas üdítők uralják, akkor nem lesz bajod. :)
2014. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm, nem tudom, azért nem látom annyira nagyon kigyúrtnak magamat ;) (meg amúgy lány vagyok). Nem, alapvetően egészségesen étkezem, főleg gyümölcsöt-zöldséget nagyon nagyon sokat eszek, ugyanakkor nem vagyok bio mániás és nem érzem úgy hogy eljön a világ vége ha félévente egyszer megeszek egy hamburget:p Köszönöm a választ! :)
2014. febr. 7. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!