Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom le akar fogyni. Hogyan?...

Párom le akar fogyni. Hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párom le akar fogyni de mivel sokat dolgozik és sok neki az utazás igy nincs idő se energiája az edzésre. Tudtok valami megoldást erre ajánlani?

Mellőzzétek a bunkót hozzászólásokat, értelmes mondatokat és válaszokat várok. Előre is köszönöm.

29/f


2013. nov. 21. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én lusta vagyok, mint a csuda, semmi egyebet nem csináltam, csak nem ettem olyan sokat és odafigyeltem, hogy ne egyek szemetet. Kisebb adagokat igyekeztem enni, cukrot alig, teát üresen iszom, de mesterséges édesítőszert nem használtam, az rosszabb, mint a cukor szerintem, így nem vettem diétás termékeket sem. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, húst keveset. Nassolnivalónak répát, almát, uborkát, mozzarella sajtot, esetleg étcsokit tartok itthon. Ezeket pedig nem úgy eszem, hogy közben fáj az élet, mert ilyen szarokat kell ennem, hanem azért mert jól is esnek és finomak. Én 60 kilóról fogytam le, most már átestem a ló túloldalára és hízni próbálok egy kicsit.
2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!