Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválással rendelkezőket...

Tetoválással rendelkezőket kérdezném: nektek mennyire fájt az első tetkó?

Figyelt kérdés
Első tetoválásomat szeretném elkészíttetni egy megbizható szakemberrel. A hátamra szeretnék egy medúzát,ami a lapockám tetejétől a lapockám aljáig tartana. Eléggé csontos alkat vagyok és eléggé félek tőle. Sokan mondták,hogy ez bizony nagyon fog fájni. A szüleim is tetováltak,de a hátukon nincs csak a végtagjaikon. Szerintük nem vészes. Kérlek,mondjátok el őszintén a tapasztalataitokat! Előre köszönöm!:)17L

2014. febr. 7. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy egész karos van. Ahol vékony a bőr - a karom belső felén , ott eléggé fàjt. De a vàllamat , ahol csontos , befújta negyed òràra vmi fájdalomcsillapító / érzéstelenítő sprével és ìgy nem éreztem semmit.
2014. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

Nem volt annyira vészes, mint amennyire féltem előtte. A második jobban fájt, mert akkor meg már úgy mentem oda, hogy annyira nem is vészes :)


Van pár dolog, amihez ha tartod magad, jó eséllyel kevésbé fog fájni. Egyrészt ne piros napokra essen a tetoválás, mert olyankor jobban fáj a legtöbb nőnek.

Legyél kipihent és maximálisan egészséges, mert még egy megfázás is le tudja terhelni a szervezetedet, ez a gyógyulásnál is problémát okozhat.

Egyél-igyál előtte rendesen, vigyél magaddal szőlőcukrot.

Ne igyál előtte alkoholt.


A csontos részeken kellemetlenebb tud lennia tetoválás, de ez sem mindenkinél van így. Pont ma tetováltam egy vékony lány lapockájára, az elsőórában konkrétan elaludt - azért ez elég ritka, de ilyen is van :)


egy tetováló

2014. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:
ez még lemaradt: testápolózd előtte napokig a hátadat, mert a száraz bőrbe nehezebb tetoválni, így tovább tart és ezáltal fájdalmasabb is.
2014. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most nagyon megnyugodtam. A szüleim alig várják a napot, én is be vagyok sózva,igy meg aztán főleg egyre jobban akarom.:)) mégegyszer köszönöm!:)
2014. febr. 7. 16:26
 5/6 The King 666 válasza:
Ne félj nagyon. Nyugodtan vegyél be egy cataflant vagy valami hasonlót. A lényeg hogy egyél előtte rendesen és légy kipihent. Ha ez mind megvan akkor végig fogod nevetni az egészet. Nekem az ágyékomnál van, gerinc és váll. Még akarok és egy kis fájdalom belefér egy szép mintáért. Amúgy én is vékony alkat vagyok.
2014. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Elég nagy a fájdalomküszöböm,úgyhogy teljesen megnyugodtam.:)
2014. febr. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!