Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ingerült lettem a konditól....

Ingerült lettem a konditól. Másnak is lett ilyen?

Figyelt kérdés
Tavaly Májusban elkezdtem kondiba járni. Akkor jöttem össze a barátnőmmel, minden rendbe volt átlagos szerény gyerek voltam, nem balhéztam nem káromkodtam semmi sem. Mostanra annyira elfajultak a dolgok hogy minden apró dolgon kiakadok, csúnyán beszélek másokkal és sajnos a kapcsolatunk mehet tönkre ez miatt mert a barátnőm már nem fogja sokáig elviselni. Meg igértem neki hogy megváltozok, de egyszerűen nem tudok, akármennyire is szeretném. Nem szedek semmi illegális szteroidot, fehérjét szedek és kreatint, volt/van ez a probléma már másnál is? Válaszokat előre Köszönöm!

2014. febr. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, talán le kéne állni a cuccokkal.

Egyrészt egy rakás ilyen készítményben vannak (szándékosan) szennyeződések. Akár szteroidok vagy amfetamin!

Másrészt, ha a tiedben nincsenek is, pl a lovaknál ismert jelenség, hogy ha sok fehérjét kapnak, sokkal aktívabbak, simán lehet szerintem, hogy az emberek között is van aki hajlamos túlpörögni ettől. Ezek szerint te hajlamos vagy.


Volt egy munkatársam, aki szintén hajlamos volt teljesen megvadulni a gyúrástól, pedig nem fogyasztott ő se semmi illegálisat... De összetörte a telefonját dühében, meg ordítva verte a billentyűzetet, marha ijesztő volt.

2014. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idegesebb időszakodban mérd meg a vérnyomásodat. Gondolom, még fiatal vagy, eszedbe nem jut ilyen. De ha rendszeresen magas a vérnyomásod, akkor vissza kell venned a kondiból, és nem árt a házidokit sem meglátogatni...
2014. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát igen mi is a vérnyomásra, esetleg egy pajzsmirigy túltermelődésre gondoltunk.
2014. febr. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!