Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4-5 napja fáj a szívem, szúró...

4-5 napja fáj a szívem, szúró fájdalmat érzek, de nem mindig,18 éves vagyok. Menjek el dokihoz? Lehet súlyos?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve voltam szívvizsgálaton, mert nagypapám súlyos szívbeteg de nekem akkor nem volt semmi bajom.
2009. dec. 7. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

elvileg a szív nem tud fájni, szerintem csak valami ideg lehet... de majd az okosabbak kijavítanak, ha nem így van... mindenesetre nem ártana ha elmennél dokihoz


üdv

2009. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jól mondta az előttem szóló. a Te esetedben ez 99,9%-ig valamilyen intercostalis neuralgia (bordaközi idegbecsípődés) lehet. Nem életveszélyes, viszont rohadt kellemetlen. nekem is volt egyszer egy elhúzódó újraélesztés után. Mindemellett orvos mindenképpen javasolt (ekg, rtg, labor...a szokásos)
2009. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 időben rendszeresen előfordult ez az érzés.Elmentem dokihoz,és kiderült idegi alapon van.Fordulj Te is szakemberhez.Lehet,hogy átmenetileg enyhe nyugtató szedése javít az állapotodon.
2009. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hátfájdalom is kisugárzik néha a mellkasba. Ha görnyedsz pl tanulás vagy munka közben és a terhelés a hátad egy adott helyén jelenik meg, akkor ez is okozhat ilyen fájdalmat. Nekem is szokott néha fájni, nem hiszem, hogy komoly :)
2009. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!