Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy már...

Honnan tudjam, hogy már elmúlt-e a szemölcsöm?

Figyelt kérdés

Talpi szemölccsel szenvedtem 2 hónapig 1-1 volt mindkét talpamon. Sokáig vérehulló fecskefűvel ecseteltem de nekem semmit sem ért. A pedikűrösöm ajánlotta a duofilm oldatot amitől 1 hét alatt szinte kiszáradtak a szemölcsök de mindennap le kellett szednem az elhalt bőrt ami néha fájt is. Mivel most már nem fáj a szemölcsöm nyomásra és már rá is tudok állni a talpamra és én úgy látom mintha ép bőr lenne már a helyén és látni ahol lehetett a szemölcs gyökere mert van egy kis lyuk is de nem fekete hanem rózsaszín. Arra lennék kíváncsi, hogy örülhetek, hogy végre elmúlt vagy esetleg kezeljem-e még? Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem írjon!

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. febr. 11. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz ilyen kis fekete pöttyöket akkor sikeresen kiírtottad. Nekem volt és alig bírtam lábra állni. Kórházban kimetszették de az egyik utána még visszanőtt. Nekem is rózsaszín lett a helyén. Ha azt tapasztalod, hogy megint megkeményedik a bőr és ilyen kráter alakja lesz akkor javasolt az újboli kezelés.


Nekem így 2év után megint előjött egy most máshol a talpamon, de egyelőre nem fáj. Majd ecsetelővel lekezelem meg van itthon wartner de azt nagyon nem használom.


Ha nem akarod, hogy újból szemölcs legyen akkor szedjél Isoprinosine immunerősítő gyógyszert(Vényköteles). Szemölcsírtásra nem jó, de kiújulásra megelőzésében mindenkinek hatott aki eddig a gyógyszerről írt véleményt.

2014. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem már nincsenek fekete pöttyök rajta szép lapos a felszíne de még mindig hámlik néha.

Nekem a sarkamon és lábujjaim előtti talprészen volt, de ami a sarkamon volt az már akkorára nőtt mint egy 5ft-os és rohadtul fájt. De ajánlom ezt az oldatot mert nagyon jó én 2050 ft-ért vettem és sztem megéri az árát.

Köszönöm a válaszod! :D

2014. febr. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!