Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy gerinc...

Honnan tudom hogy gerinc sérvem van?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve fáj a derekam, ugye a DHLnél dolgozok és ott eléggé kell pörögni, és voltam egyszer házi orvosnál de csak izom lazított és fájdalom csillapított (mivel azt mondta hogy fiatal vagyok porckopáshoz) adott ami sajna semmit nemért. Sajna szabim nincs, ha mégis otthon akarok lenni azt nem fizetik. Dolgozni tudok csak már féléve idegesít azért, hogy fáj néha nagyon. 24/F

2014. febr. 11. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom gsérved van e,mindenesetre,megelőző és kisfokú gsérvre,vannak a youtubon gyógytornák,amik segíthetnek(nézd meg talán próbáld meg)ha nem segít ismét orvos!
2014. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
idegsebészetre menj el, ott kivizsgálnak... de igazából műteni csak akkor műtenek ott is, ha már nem bírsz lábra állni, ha sérved is van... úszást és gyógytornát javasolnak... sérv amúgy lábra szokott kisugározni... (de ettől függetlenül lehet neked is az, vagy kopás... )
2014. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!