Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdműtét után 2,5 héttel az...

Térdműtét után 2,5 héttel az még normális, hogy a műtött térdem jó kétszer akkora, mint a másik?

Figyelt kérdés

Nem én parázok, anyukám nyaggat folyton, hogy 'jaj jaj jaj ez be van dagadva', és lehet már kezd rám is átragadni ez...


Tehát keresztszalagműtét és levált porcdarab eltávolítása volt 2,5 hete, azóta rögzítőbe van. Fájdalom nincs, csak tényleg bitang duzzadt a térdem.



Ja és így mellék kérdés... okoz-e valaki gondot, ha a rögzítő szorítja a lábam? Direktbe szorosba húzom, mert jogában áll lecsúszni, és rendszeresen él e jogával :D Csak ma pl mikor feküdtem és levettem (semmi mocorgás), láttam, hogy a pántok helyén jó 2 centivel beljebb süllyesztette a lábam. Ebből lehet később gond?


2014. febr. 11. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,normális. A duzzanat hetek alatt szűnik majd meg. Nekem és a fiamnak is volt térdműtétünk és bizony még hónapok múlva is be-be dagadt a térdünk. Húzd szorosra,de ne annyira,hogy már kényelmetlen legyen. És most már ha mozgás nélkül fekszel,akkor időnként ki is engedheted a pántokat.
2014. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)


csak tényleg az anyai aggódás, hogy naponta megkapom, hogy 'borzalmasan be van dagadva'


szerencsére fájdalom 0 :)


és szoktam amúgy, hogy ha fekszek 1-2 órát, akkor kikapcsolom, addig is levegőzzön

2014. febr. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!