Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyám élettársa mindennap...

Édesanyám élettársa mindennap részeg. Mit csinálnátok ti?

Figyelt kérdés

Nincs olyan pillanat amikor ne lenne részeg, egyik nap kitaláltam, hogy másnapra kialussza magát és akkor beszélek vele, mert akkor ugye józan, megyek be a szobájába és ő meg már nincs otthon, hanem a kocsmában iszik.

Egyébként olyan munkahelye van, hogy ismerőseinél dolgozik (fát vág stb.), ott is megkínálják.

Nemrég a szemébe mondtam, hogy alkoholista és nekem akart jönni, de leállítottam.

Egyébként tisztán issza a vörösbort.

Volt olyan, hogy pár hónapra abbahagyta (akkor teljesen normális), de ismét visszaszokott.

Anyukám ki szokta dobni otthonról (amikor már ő sem bírja, hogy hulla részeg), ilyenkor a haverjainál alszik. Egy ilyen alkalommal összejött egy drogos-alkoholista nővel, a nőnek most van élettársa, szóval hozzá nem jár, de anyukám azt állandóan felemlegeti.

Azt mondta, hogy nagy ő akkor iszik amikor akar és nem teszi le.

Gondoltam bemegyek az orvoshoz, de nem tudom, hogy hogy tudna segíteni.


/én már felnőtt vagyok/


2014. febr. 11. 20:30
 1/3 anonim válasza:

hát nincs mit tenni igyál vele te is

(amúgy logikusan ki kell rakni otthonról valahogyan ez egyértelmű)

2014. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Ááá én nem iszok vele, meg amúgy se, mert látom, hogy hogyan megy tönkre valaki.

Igazából kidobni se jó, mert anyám mindig visszafogadja, szerelmes belé. Havonta egyszer kidobja a cuccait, szóval érted. :)

Valahogyan le kell szoktatni.

2014. febr. 11. 20:52
 3/3 anonim válasza:
Anyukát szembe köpném, ha fontosabb hogy megtömjék a dagadt likát...pfejjjj!
2014. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!