Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apám akkorákat rottyant a WC...

Apám akkorákat rottyant a WC naponta 6-8 alkalommal, hogy a gyomrom beleremeg. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van, hogy együtt lakom még szüleimmel, s a két hálószoba egymás mellett van, amivel még nincs is probléma, de a kettőt összekötő előszobáról nyílik a WC, ami történetesen az én hálószobám előtt van!

Eddig is zavart, de mostanában fater naponta vagy 6-8 alkalommal megy el a WC-re - ami megjegyezném szerintem egyáltalán nem normális - és jellemzően akkorát rottyant a budin, hogy a gyomrom, lelkem beleremeg...! Elég cinkes ezzel a problémával odaállni valaki elé, neki is meg nekem is kellemetlen lenne, szóval nem nagyon tudom, hogy miként kezeljem a helyzetet. Ez itt az első kérdésem! :S


1. Kérdés: Hogy lehetne megoldani, hogy én ezt ne halljam??? Cseréljek ajtót?? Elég nagy üveg felület van rajta..! Mármint a szobám ajtaján...!

2. Kérdés: Mi okozhatja ezt nála??? Olvasgattam interneten és a vastagbél daganatnál például ilyen tünetet is említettek (gyakori wc-zés), az meg nem lenne éppen vicces...!


2013. dec. 7. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki használjon Fing tompitót. Par szàz forintba kerûl.
2013. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Most az a fajod, hogy fingorászik a wc-n? OMG
2013. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ööö, az ajtócsere jó megoldás, máskor is jól jöhet, vagy hangosítsd fel a tv-t, rádiót ilyesmi.


Nem kell egyből daganatra gondolni! Persze az internetre beírod, hogy orrfolyás, egyből daganat miatti agyvíz túltengést és szivárgást dob ki, na ja... már én is unom.

Ha nem rég óta van ez nála akkor lehet, hogy csak elkapott valamit, vagy allergiás valamilyen kajára. Esetleg menj oda és kérdezd meg, hogy jól érzi-e magát. Ebben semmi cinkes nincs. Innen elindul a beszélgetés, és esetleg elmondja ha gondja van. Ami megjegyzem nyilvánvaló, szóval valószínűleg.

2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nézzük meg a dolog biológiai oldalát.

Nagy valószínűség szerint valamilyen vastagbélhurutos, vagy egyéb betegsége van apádnak. Akár daganatot is jelezhet, vagy epe problémákat.

Beszéld rá tapintatosan, hogy vizsgáltassa ki magát.

Amúgy eléggé bizarr, hogy ilyen témát vetsz fel nyilvánosan. Már már aberrációt sejtet...

2013. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szakadok :DDDDD
2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre kérdező. Nem azon nevetek hogy apukádnál lehet valami gond van csak ilyen kérdést még nem olvastam hogy valakinek ez lenne a problémája :)))
2013. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig higgyétek el, baromi nagy probléma... Főleg, ha mondjuk a kérdező hazaviszi a párját, épp romantikus filmet néznek, apuci meg rottyantgat...

Ugyanez van nálunk is, csak apám egy disznó, nyitott ajtónál csinálja. Nem merek senkit sem idehozni.


Kérdező, az meg, hogy sokat megy wc-re, lehet ételallergiától, epekőtől, gasthritistől... Millió oka lehet.

2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, tényleg kellemetlen...! Olvastam egy olyan kommentet is ahol aberáltnak nevezte a segítsége mellett. Persze, alapvetően elég bizar a story de most mi a faszt csináljak?! Nyers vagyok, nem kertelek a szavakkal..! Tényleg az van, hogy nem hozok ide senkit, mert vér ciki lenne! Gondoljatok csak bele!:( Éppen romantikusan csókolózol a pároddal és egyszer csak nem azt hallod, hogy valaki fingik egyet a wc-n, hanem, hogy telef.s.a az egész univerzumot!

Amúgy meg olvassatok bele ebbe....ha már az aberált dolgoknál tartunk..!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Meg néz meg, hogy hány hozzászólás van....!


És az a durva, hogy miután én is emberből vagyok, én is használom legalább naponta egyszer, max kétszer a budit, és csomószor volt olyan, hogy nekem már-már ki kellett ugranom a budiról, mert ő rögtön bef..ik!!! Hát azért ez elég bosszantó és kellemetlen tud lenni! Kénytelen voltam megfigyelni azt is, hogy volt, hogy 10-15 percen belül ment el kétszer a wc-re!

Olyankor célzás képen általában feltekerem a hangerőt bent valamin, de már lassan elszakadnak az idegszálaim!:S

2013. dec. 8. 00:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mindig kakil amikor bemegy? Ha meg tényleg ennyiszer kakil akkor vizsgáltassa ki magát mert akár rákos is lehet.
2014. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy pisálni megy néha csak közbe durrogtat egy kicsit?
2014. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!