Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak jó anti-alkoholista...

Vannak jó anti-alkoholista szervezetek?

Figyelt kérdés

A családban van több alkolista, depressziós ember, meg egy rakás probléma aminek 80%-ban az ivás az oka. Van például egy testvérem akinek nem jött be a házasság, ezért időnként idejön, piát vetet és berúgik, a sógorom is iszik. Ezek így négyen valamennyire körülvettek, zavarják a mérnöki diplomám megszerzését és matektanári praxisom kiépítését. PL, fent a szobámban, az német igeneveket tanulmányozom, ezek lent meg a nevemet kiabálják, hogy jöjjek le velük inni, mert ha én kihúzom magam a buliból akkor az "nem az igazi". Ha meg azt mondom hogy ne igyanak attól vannak a legjobban felháborodva mert szerintük a 1.5 liter bor és a az 5 feles per fő/ per nap az nem sok.

Kellene nekem valami Alkohol Fogyasztás Elleni Alapítvány ahol elmondanám ezt a vezetőségnek, és segítenének megszabadulni innen...



2014. jan. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Anonim Alkoholistaknal van terapia hozzatartozoknak is. (vagyis neked) Keresd fel oket, segiteni fognak!
2014. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is arra van szükségem.
2014. jan. 1. 20:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ma az egyik rosszul lett, és engem kérdezgetett 3 napi kemény piálás után hogy vajon mi bajom lehet nekem, szédelgek, gyenge vagyok stb vajon mitől, olyan aki rossz állapotba van egyébként is; mit lehet erre mondani??
2014. jan. 2. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat azt, hogy tul sokat ivott, es ez mar betegseg. Egyhamar nem fogja belatni, de neked ehhez segitsegre van szukseged.

Vedd fel veluk a kapcsolatot! [link]

2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!