Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fajta...

Szerintetek melyik fajta halál a legfájdalmasabb?

Figyelt kérdés

Ti milyen haláltól féltek leginkább?

Csak mert azon gondolkodtam, hogy az emberek lehet nem is a haláltól félnek nagyon, hanem a módtól, ahogy az bekövetkezik. Legalábbis én így vagyok vele, hisz a halál ellen nem lehet tenni.


De sajnos nem sok mindenkinek adatik meg a csendes, fájdalommentes halál, amikor csak egyszerűen elalszik az ember.

Én a tűz általi haláltól félek talán a leginkább meg talán a vízbefulladástól, ezek biztos nagyon szörnyűek.


2009. dec. 8. 19:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem is a tűz és a víz vezető.:)

Továbbá:- áramütés

- rák..

- tüdőtágulat..

- erőszakos halál(agyonvernek, megerőszakolnak,stb..)

2009. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha 100fokos forróvízbe esel vagy savba, lemálik a bőröd aztán szépen minden sejted.
2009. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó vagyok, elfelejtettem a legfájdalmasabb halált, a magányt.
2009. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondolom, de én most fizikai fájdalomra gondoltam.

Azért köszi a választ:)

2009. dec. 8. 19:51
 5/21 anonim válasza:
egyet értek az utolsóval..de az is borzalmas,ha pl. késsel vagdosnak,míg el nem vérzel,majd mikor még van benned egy kis élet,és szembeszúrnak vele,stb...vagy 100 golyót is belédlőnek,stb..sokféle fájdalmas van,de én ezeket is borzalmasan fájdalmasnak találom,és a legrosszabb ellenségemnek is inkább a csendes,békés halált választanám
2009. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
borzalmas az égés és a gyomronlövés. Mind hosszú percekig tarhatnak.
2009. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Az egyik legszörnyűbb halál a szénmomoxid mérgezés miatti, mert ott először a lábad bénul meg akkor elkezdessz kúszni az ajtó felé,de terjed felfelé a bénulás és megfulladsz úgy hogy tudod meg fogsz fulladni.

Közben percek telnek el...

2009. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe jutnak ilyenkor azok a buta kissrácok és lányok, akik öngyilkossági szándékkal lúgot isznak és azt hiszik, meghalnak egyből. Persze ez nem ilyen, elkezdi marni nekik belül, viszont amíg az egész bélésük szétoldódik, elfolyósodik, szörnyű kínokkal kell megbirkózniuk. Nem is tudom, talán lekötözik ilyenkor őket a toxikológián? Segíteni nem lehet rajtuk és napokig csak nyüszítenek.

Akik fölakasztják magukat, hasonlóan sokáig szenvednek, előtte nem gondolják, hogy majd 20-30 percet fognak szenvedni a kötélen, egyre lilább fejjel...

Nekem mégis az a legdurvább, amikor valaki rákos és előrehaladott állapotában már egyre fogy és fájdalmakat érez, láttam egy faszit, akit a felesége pelenkázott... azt hiszem, az még a fájdalmaknál is rosszabb, amikor TUDATODNÁL VAGY és úgy látod, hogy a feleséged pelenkázik olyan fejjel, amiről lerí, hogy mennyire szán...

2009. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát én a sok savamból kiindulva, ami magában is szőrnyű biztos nem innék semmi ilesmit.

A felakasztás, nem kimondottan jár 20-30 perces szenvedéssel, de ebbe ne menjünk bele.

Meg hát jah, az öngyilkosság... annak szerintem nincs olyan formája, ami fájdalommentes vagy csak kicsit fájdalmas lenne, hiszen minden módszerben van kín... szerintem.


Ahogy így írtatok, igazából ez mind szőrnyű. Most már mindegyiktől félek.

2009. dec. 15. 11:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Eddig nálam is a tűz/víz páros vezetett, mert ennyire extrémek eszembe sem jutottak... Köszi :S

A legjobb békésen elaludni és nem felébredni.

2009. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!