Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fajta...

Szerintetek melyik fajta halál a legfájdalmasabb?

Figyelt kérdés

Ti milyen haláltól féltek leginkább?

Csak mert azon gondolkodtam, hogy az emberek lehet nem is a haláltól félnek nagyon, hanem a módtól, ahogy az bekövetkezik. Legalábbis én így vagyok vele, hisz a halál ellen nem lehet tenni.


De sajnos nem sok mindenkinek adatik meg a csendes, fájdalommentes halál, amikor csak egyszerűen elalszik az ember.

Én a tűz általi haláltól félek talán a leginkább meg talán a vízbefulladástól, ezek biztos nagyon szörnyűek.


2009. dec. 8. 19:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Pl. az, amikor valaki eltervezi, hogy majd begyógyszerezi magát és egyszerűen, fájdalommentesen "örökre elalszik". Csakhogy a sok "okos" suicid nem tudja, hogy marhára nem mindegy, milyen gysz kombinációt és milyen mennyiségben vesz be. Az a tuti, amikor olyan gysz-t adagol túl, ami bénít, mind a vázizmokat, mind a légzőizmokat, s az altató csak később hat, így megfulladnak, mielőtt elaludnának - és moccanni se tudnak közben.


Na meg persze élve megégni... És a végstádiumú daganatosok is elég sok szenvedésen mennek át- néha a nagyfokú fájdalomcsillapítás ellenére is.

Meg még sokmindent tudnék sorolni...

2009. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Fulladás..annál roszabbat nemigen tudok elképzelni.
2009. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

a kínhalálok a legdurvábbak........

a középkorban olyan kinzásokon mentek át az emberek hogy most az el se tudnátok képzelni....

pl akkor simán széttépték az embert úgy hogy, mind a nyégy végtagjára kötöttek egy lovat és négy irányba húzták a lovak az embert.

meg ennél durvábbak is voltak.


ja és a felakasztás az úgy volt hogy nem a fulladásba

haltak bele az emberek,hanem ahogy felakasztoták őket,

eltört a csigojájuk az embernek.


meg hogy addig ütnek amíg meg nem halsz.


de sztem a legdurvább az az hogy elevenen megnyúznak

és beledobnak valami folyóba és utána ha nem halsz meg

akkor kivesznek és addig ütnek amíg nem halsz meg.

(azért durva hogy mik voltak régen)

2009. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

úristen én az utolsótol rosszul lettem :S:S:S


de am régen még volt karóbahúzás, amikor szó szerint nyársra húznak, és csak abban reménykedhetsz hogy a fa átszúrja a szivedet és rögtön meghalsz és nem szenvedsz.


meg van a kerékbetörés amikor felkötöznek egy ilyen kerékre és beleütnek a küllők közé.... :S:S:S


víz/tűz a a legrosszabb.

2009. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

20:13-as válasza kész, majdnem kifeküdtem tőle.

szőrnyű mik nem voltak, és hogy képesek ezt megcsinálni az emberekkel, még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom, hogy így szenvedjen a halála pillanatában :S

2009. dec. 15. 22:08
 16/21 anonim ***** válasza:

Zsákbamacska? Ez is középkori kivégzési módszer volt:

Hoztak egy zsákot, benne az emberrel meg annyi macskával, amennyi még belefért és felakasztották valahova, majd ahol dudor volt (macska), azt megütötték egy bottal. A macska persze azonnal karmolt és harapott, és ezt addig folytatták, amíg az állatok szét nem tépték bent az embert.


Am én a fulladástól félek, annak minden fajtájától :S Eleve minden halál szörnyű. Mert meghalsz, nem hallasz, látsz, érzel többé... olyan érdekes ebbe belegondolni. Milyen lehet, mikor már nem tudsz a világról. Úristen. Mindig megrémülök tőle :S

2009. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

én a fulladástól félek a legjobban talán azért mert régen volt ugy hogy nem kaptam levegőt és nagyon rossz volt mindig azt vártam hogy mikor lesz vége fúúú.... nagyon rossz volt

ma már nincs ilyen problémám hála

2013. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
fluormérgezés: 4 óráig tart míg az ember meghal közben apró tűk szúrkálják át az ember testét
2015. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Akasztás: Ha letérdelsz egy kötéllel felkötöd magad egy ajtó kilincsre és előre dőlsz úgy csak a nyaki ütőereket szorítod el nem a légcsövet. Meg sem érzed és pár perc alatt eszméletedet veszted utána kb. 10-15 perc és beáll az agyhalál. Ez az egyik legszebb nem természetes halál.


Nagyon-nagyon sok olyan középkori (de bem is kell ilyen messze menni) kivégzési módot alkalmaztak melyek mellett a vízbe fulladás egy gyönyörű kivégzési mód. Pl.: Beleraknak egy réz bikába és alád gyújtanak, fejjel lefelé lógsz és a lábad közétől elkezdenek ketté fűrészelni (ez utóbbi azért is cinkes mert a testhelyzeted miatt bőven áramlik vér a fejedbe és tulajdonképpen míg hosszú percek alatt a fűrész elér a koponyádig végig a tudatódnál vagy és mindent érzel). A "felszabadító" szovjet katonák is csináltak aranyos dolgokat főleg a Lengyel civil lakóssággal mint például a fentebb említett lovas széttépés teherautós változatát vagy embereket élve kiszögeztek ajtókhoz és részegen célba lőttek rájuk.

2016. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Volt régen egy bika , abba belerakták az embert és szépen alágyújtottak, szerintem ez volt a legfájdalmasabb halál, még a tűznél és rosszabb volt mert ott hamarabb elvesztette az eszméletét az ember .. a bikába meg 10 -20 perceket agonizálhatott üvöltözhetett ameddig elájult.. szép lassan megfőzték saját zsírjába szó szerint.
2016. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!