Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a halál "tünetei"?

Mik a halál "tünetei"?

Figyelt kérdés
Egyik szerettem nagyon beteg rákos. és már kórházban van,nem tudták tovább otthon ápolni. Egyfolytában alszik már nem kommunikál,tüdőgyulladása van stb.............kb.mennyi idő szokott még ilyenkor hátra lenni???? Próbálom magam "felkészíteni"
2011. aug. 2. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megjósolható... A nagyapám végső stádiumú Alzheimer kóros volt, sok mellék betegséggel, azt mondták órái bannak hátra - még egy hétig élt szerencsétlen...
2011. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, max. 1-2 hónap.

Nagyon sajnálom :((( Legyél mellette, amikor csak tudsz, ő azt érzi!

2011. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Ez nagyon változó. Van akinek pár perc,van akinek pár év. Pl.:az egyik ismerősöm 3éve "haldoklik",már a ruháját kellett a kórházba bevinni és még él.
2011. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Ha állandóan alszik, beszűkült a tudata, akkor sajnos már nem sok van hátra.

Fájdalmai vannak? Nem a fájdalomcsillapítóktól alszik mindig?

A tüdőgyulladás rossz hír, sajnos ha le van gyengülve, el is viheti.

De legyél mellette, többet nem igen tudsz tenni, fogd a kezét, imádkozz, ha van rá igényed, és biztosítsd arról, h nagyon szereted.

Ha magánál van, akkor pedig próbáld megnyugtatni, h ott vagy vele, és valami sokkal jobb várja utána, ennél a fájdalomnál, betegségtél biztos, h jobb.

2011. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változó. Amikor a teljes öntudatlanság állapotába kerül onnan 10 nap általában, persze lehet több vagy kevesebb.Nem könnyű időszak ez senkinek.Nincs is mit mondani ilyenkor...
2011. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet egyértelmű választ adni.

Egyik ember hirtelen hal meg,a másik pedig nagyon sokáig szenved.Van olyan is,hogy már lemondanak róla,hogy "leálltak"a szervei,erre pár nap múlva jobban lesz.Az egyik nagymamám volt így,2 éve keresztül mindig mondták az orvosok,hogy na,most már nincs ok hátra neki,pár nap,pár óra.Aztán mindig jobban lett.Egyszer mondta hogy nagyon éhes,palacsintát enne,annyi palacsintát megevett,hogy életében annyit előtte nem.Nevetgélt,teljesen jól volt,hazaengedték délelőtt a kórházból.Este filmnézés közben elaludt végleg...

2011. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapítót kap bőven.....az orvosok már nem tudnak mit mondani. Pár napja habzott a szája és be is sárgult......borzasztó ez az egész. És a legrosszabb,h.napok óta nem alszom mert rettegek,h.mikor jön a telefon.
2011. aug. 2. 15:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Párom és az Én apukám is rákban halt meg. Apu sokáig volt kórházban 1 hónap, de akkor még jól volt műtötték 2x is. Az orvosok megmondták, hogy nem fog haza jönni. Egyik nap jobban érezte magát aztán másnap feladta a teste, én 3órát utaztam haza késő este értem be hozzá(reggeltől szenvedett) csak engem várt meg, miután beértem 1 órával meghalt. Párom apukáját bevitték azt mondták semmi esélye nincsen reggelre elmegy, és jobban lett haza is engedték aztán 1 hétre rá megint bekerült, később meghalt... Nem lehet kiszámítani, de csak 1 tanácsom van, legyél vele mert nem biztos hogy 1 hete lesz akár...
2011. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Percek, órák, napok, talán hetek. Sajnálom :(
2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:((( MOcskos rák....gyűlölöm,hogy ekkora szenvedést okoz
2011. aug. 2. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!