Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos rendelési idő alatt...

Az orvos rendelési idő alatt fél órás pihenőket, szüneteket tart, szerintetek jogosan kopogtam be és zavart ki, vagy sem?

Figyelt kérdés
17 vagyok, körzeti gyermekorvosról van szó.
2014. febr. 13. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg a pihenő alatt végzi el a töméntelen adminisztrációt. Ezért zavart ki.
2014. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a betegjogi képviselővel beszélném meg a helyedben.
2014. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
én eü-ben dolgozom, így van némi rálátásom a dolgokra. van hogy tényleg nem csinálunk semmit, mert nincs semmi, de van olyan is, hogy egyszerre jönnek sokan és az üres lukakban csináljuk az adminisztrációt, amit ha nem csinálunk meg, megbüntet az oep. elég lett volna szerintem bekopogni és megkérdezni, hogy bemehetsz-e. nem kell ebből nagy ügyet csinálni.
2014. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi ideig tart s rendelés.nalunk pl egy nap 2 óra
2014. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nem csinálnak semmit amikor épp nincs benn senki. A kedvenc mondatom a várakozó betegektől: "De hát nem is csinálnak semmit!" Akkor kell bemenni, amikor hívnak. Sztem jogosan zavart ki.
2014. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!