Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 31. hétben lehet még repülni...

A 31. hétben lehet még repülni orvosi papírral? És az orvos ad róla papírt? Csak egy kb 1 órás útról lenne szó, a Ryanairrel (a 28. hétig papír nélkül is lehet náluk).

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez legitarsasag fuggo. Lufthansanal elvileg 36-ig hetig lehet, de tudok olyat is ahol mar 6 honaposan sem, papirral sem. Oket kene kerdezni. Nekem anno a nogyogyaszom allitott ki egy ketnyelvu (magyar-angol) papirt, hogy orvosilag semmi akadalya, hogy repuljek. Igaz en 18 hetesen az oceant szeltem at. Ha Ryanairnel 28 hetig papir nelkul is lehet, akkor valsz utana meg egy darabig papirral lehet, talan a 34.hetig, de ezt ok tudjak. Igazabol a legitasasagok attol felnek, hogy nehogy a fedelzeten jojjon rad a szulhetnek, mert nincs orvosuk, ezert vagy megengedik jo sokaig papirral, vagy elejet veszik mindennek es egy bizonyos betoltott kor utan papirral sem.
2012. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem kockáztatnék a helyedben
2012. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!