Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy amikor...

Az normális hogy amikor reggel felébredek és még fáradt vagyok, nem vagyok teljesen észnél addig úgy fázok mint aki mindjárt megfagy?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nem jó kategóriába tettem a kérdésemet de nem tudtam hova illene be egy ilyen kérdés.

2014. febr. 14. 07:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy mitől van ez?
2014. febr. 14. 08:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire normális. Én soha sem tapasztaltam ilyet. Reggel, mikor felébredek többnyire kellemes meleget érzek a takaró alatt. Fázni csak akkor szoktam, ha kimászok az ágyból :)
2014. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rosszul alszom éjjel, én is fagyosabb vagyok.
2014. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, gondolom mert kikelünk a meleg ágyból, ücsörgünk a kávé mellett... ezért fátunk, de miután elindulunk, teszünk veszünk felpezsdül a vérkeringésünk is!
2014. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam teljesen mindegy hogy kikelek-e az ágyból, a paplan alól... utána múlik el a fázás mikor már kiment a szememből az álom és tudok normális ésszel gondolkozni... ugyan ez a helyzet kávéval is és anélkül is...xD
2014. febr. 14. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!