Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befogtam az orromat, úgy...

Befogtam az orromat, úgy fújtam levegőt, és most hányingerem van és 10 percig szédültem Miért?

Figyelt kérdés
Be van nagyon dugulva a fülem, és régebben ez segített, hogy befogom az orromat, és megpróbálom fújni a levegőt. De most az lett belőle, hogy nagyon erősen megszédültem, hányingerem lett, és valahogy valami nem stimmel
2014. febr. 14. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ezt soha többet ne csináld. Drasztikus esetben középfül-problémákat is csinálhatsz magadnak.


Ha be van dugulva a füled, akkor csak ásítással, nyeléssel próbálkozz. Ha eldugult zsírtól, akkor ki kell mosni. De amikor befogod az orrod és fújod a levegőt, telenyomhatod belülről a dobhártya mögötti részt, és szépen begyullad.


Mellesleg a vérnyomásod is sikeresen felemelted. Pihenj le és felejtsd el ezt a butaságot.

2014. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!