Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet nyomó fájdalom az...

Mitől lehet nyomó fájdalom az orromban?

Figyelt kérdés
nátha közben kezdtem érezni hogy nagyon fáj az orrnyergem. nagyon erős nyomó érzés, mintha belülről feszítene. arcüreg gyulladásra gyanakodtam de nem fáj az arcom sem a szemem alatt. Elmentem a háziorvoshoz aki elküldött fül-orr gégészetre ott a doktor azt mondta hogy csak a náthától van, de nagyon fáj. van egy kissebb örrsövény ferdülésem. mitől lehet ez a fájdalom? 17/f

2014. febr. 14. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gégész megnézte és azt mondta, hogy náthától van, akkor biztosan attól, bár nekem még nem volt ilyen, pedig most is náthás vagyok második hete.

Kenegesd kívül az orrnyerged körömvirág krémmel, az kicsit megnyugtatja a náthától kivörösödtt és fájdalmas részeket.

2014. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nincs kipirosodva. vagyis hát csak ott ahol kiszokott a sok orrfújástól. nyomásra nem fáj. olyan belső tompa csontfájdalom szerűség. sose volt még ilyen náthától.
2014. febr. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!