Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vitamintól nagyon kívánós...

A vitamintól nagyon kívánós vagyok. Mit tudnék ez ellen tenni, hogy ne jöjjenek fel a kilók?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem el vitamint szedni, mert gyengébbnek, lehangoltabbnak éreztem magam. Javult is a helyzet tőle de most meg azt érzem, hogy kizabálnám a hűtőt. Próbálok úrrá lenni ezen de ez így csak nem jó. De csak jót tesz most, vagy legalábbis ezt érzem hogy kicsit pótlom a hiányzó dolgokat a szervezetemből, csak attól félek hogy nagyon hízom. Ősszel fogytam 4 kg-ot és jól is érzem magam ebben a súlyban, de így nem sokáig tudom tartani, már 1 kg vissza is kúszott. Mit javasoltok?

24l


2014. febr. 17. 00:07
 1/2 anonim válasza:
Ha olyan vitamint szedsz ami nem természetes módon lett kivonva akkor attól hízni fogsz,étvágyat csinál. Tudok Neked ajánlani olyan vitamint ami teljesen természetes összetevőket tartalmaz. 55 féle zöldség-gyümölcs kivonat. Ettől nem lesz túlzott étvágyad de maximálisan feltölt energiával. Privátban megírom ha szeretnéd.Itt nem biztos, hogy lehet reklámozni.
2014. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj, és étkezz egészségesen, zsírszegény húsok minőségi szénhidrátok.. Halfélék barimfihús rizs burgonya sok zöldség kevés gyümölcs is mehet de a gyümölcsök cukortartalma magas!
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!