Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy ne...

Mit tehetek az ellen, hogy ne álmodjak minden éjjel?

Figyelt kérdés
Amiatt, hogy minden éjjel álmodok, úgy érzem, hogy nem pihenem ki magamat rendesen az alvás során. Minden reggel úgy ébredek, mintha fejbe vertek volna, annyira fáj a fejem, nagyon kellemetlen érzés, és ez akkor is így van, ha kb. 10 órát alszom. Már próbáltam azt a módszert, hogy füldugóval alszom, de mégis ugyanúgy álmodok minden éjjel és ugyanúgy hulla fáradt vagyok minden nap napközben. Annyira fáradt vagyok napközben általában, hogy nem bírom ki délutáni alvás nélkül.:( Napközben rendszerint szédülök az álmosságtól. Mit tegyek? Segítsetek légyszi!
2014. febr. 6. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? :) Nem hiszem, hogy az álmodástól vagy fáradt. Én is minden éjjel álmodom... Valami más lehet a gond.
2014. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden éjjel álmodunk, a kérdés az, hogy emlékszünk-e reggel az álomra. Nem lehet, hogy valami miatt túl sok stressz ér, emiatt álmodsz nagyon sokat, és nem is tudod kipihenni magad? Csak tippelek persze. Nekem is gyanús, hogy nem az álommal van a baj, az legfeljebb tünet.
2014. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Minden alvási ciklusban álmodunk, ezt nem lehet kikapcsolni. Nincs apnoéd, bármilyen légzészavarod? Mennyire stresszelsz? Az álmodás nem terheli le az agyat, attól nem lehetsz fáradt, ezektől viszont nagyon is.
2014. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, apnoém sincs és most stresszes sem vagyok. Egy enyhe bronchitisem van most, de nem hiszem, hogy attól lenne. Egyébként nem dohányzok, nem iszok alkoholt és nem kávézok. Milyen orvoshoz fordulhatok szerintetek ez ügyben?
2014. febr. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!