Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy pontosan...

Hogy lehetséges, hogy pontosan 89 óra ébrenlét után semmi különös fáradtságot nem érzek?

Figyelt kérdés
Sem szellemi,sem pedig fizikai gyengeséget nem érzek.A teljesítőképességemben sincs változás.Egészségesen étkezek és rendszeresen, tehát erre se lehetne fogni,hogy nem tudok aludni és semmi változás sem történt az életemben. 23/F

2014. febr. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Túljutottál a holtpontodon, de előbb-utóbb vissza fog rúgni ebben biztos vagyok. :) Nem egészséges semmiképp, úgyhogy le kéne feküdni, amint tudsz!
2014. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam aludni,de nem megy,csak forgolódok,altatót pedig nem szívesen vennék be.
2014. febr. 17. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is baj, ha altatót nem veszel be! :) Ami nekem használni szokott:

1. meleg tej, esetleg meleg mézes tej

2. valami számomra megnyugtató zene

3. relaxálás (röviden leírom, hogy szoktam én csinálni, ahogy tanultam: 1. mély levegőket veszel, figyeled a légzésed, hagyod a tested ellazulni 2. lentről felfelé vagy fentről lefelé megfigyeled a különböző porcikáit a testednek, amikor egy-egy "egységet" befejeztél, azt egyben is tudatosítsd magadban [fej, törzs, láb) 3. az egész tested érzed, ellazult, figyeled a légzésed)

2014. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb el fogsz álmosodni, és elalszol, azonban sokat kell majd aludnod, hogy pótoljad a hiányt, aminek következményei is lehetnek, akár dolgozol, akár tanulsz.
2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!