Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FONTOS! Ma voltam orvosnál és...

FONTOS! Ma voltam orvosnál és elküldött vizeletvizsgálatra, de pont most jött meg. Ilyenkor is elmehetek? Kimutatja ezt a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szólj erről, és valószínűleg elhalasztják a vizsgálatot
2009. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell a labor. A legtöbb vizsgálatnál nem számít, hogy menstruálsz vagy nem.
2009. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem vettek vért!

De pisivizsgálatot elhalasztották!

2009. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a vizsgálat azért kell, mert hasmenésem van, és miután megnyomkodta a hasam a doki, azt mondta, hogy elküld vizeletvizsgálatra...



egyébként én ugy tudtam, hogy vért ilyenkor nem lehet venni... mert még inkább legyengít...

2009. dec. 9. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet vért venni és ezzel a vizeletvizsgálatot is megcsinálják. A gyulladás kimutatását és a baktériumtenyésztést nem zavarja a menstruáció.
2009. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Gyere majd én leveszem azt a vért.


Dr. House

2009. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
höh....hát tudod ha te lennél house, még el is mennék és engedném is.... de neked nem XD
2009. dec. 9. 20:54
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat :)
2009. dec. 9. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ebben én tapasztalt vagyok. (: Nekem volt amikor vizeletminát vettek, pont megvolt, de nem szóltam semmit, nem tudtam, hogy ez baj lenne. Természetesen a vizeletet tetsztelig és különféle állításokat vonnak le az összetevőkből. nekem a gép egyből kimutatta a vizeletemben a vért. A doktornő azt mondta, hogy máskor így szóljak, mert a vér a vizeletben jelenthet valami komoly betegséget is. Ezért inkább szólj mielőtt megcsinálják a tesztet, lehet, hogy így is megcsinálja, de az is lehet, hogy elhalasztja. :) Remélem tudtam segíteni! :)
2009. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! végül elmentem és mivel tampont használok, semmit nem mutatott ki a vizsgálat :)
2010. jan. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!