Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai pisilés az gáz?

Éjszakai pisilés az gáz?

Figyelt kérdés

igazából nem tudom mióta, lehet, hogy évek óta, de szinte minden éjjel felkelek legalább egyszer pisilni. Én úgy gondolom azért merthát napközben jó, ha egy liter vizet megiszok, de 5-7 között meg még annyit legalább, bár próbálok utánna már nem inni, holott szomjas vagyok.

viszont lefekvés után 6 órával szinte mindig felkelek, ami kicsit zavar, meg főleg, hogy most olyanokat olvastam, hogy ez ilyen-olyan betegség és jól meghall mindenki, aki felkel pisilni. Ti, hogy vagytok ezzel?


2014. febr. 18. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szomjas vagy, igyál.

Nem gáz, ha éjjel felkelsz pisilni. Már miért halnál meg tőle? A sűrű vizelési inger lehet jele problémáknak, na de ha valóban pisilni kell, mert ittál, és az átért rajtad, akkor nincs benne semmi szokatlan. Velem is előfordul, hogy az esti tea éjjel jelentkezik kifelé.

Szerintem változtasd meg az ivási szokásaidat. Ne este igyál a legtöbbet, hanem egész nap arányosan oszd el (másfél- két liter elég egy nap), és lefekvés előtt 2-3 órával már ne igyál.

2014. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En soha nem szoktam felkelni pisilni...Meg ha fel is ebredek arra hogy kell, akkor is inkabb fordulok egyet es alszom tovabb:) Arra tobbszor szoktam felkelni hogy szomjas vagyok, akkor azert felkelek inni, de ez az ejszakai pisilni jaras nem az en vilagom.
2014. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem gáz, amiről nem tehetsz!
2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól vna, hogy este iszol sokat, legyen nálad napközben mindig víz és akkor igyál többet, este már ne, és ha így is fennáll az éjszakai pisilés, akkor vizsgáltasd ki magad, mert lehet bizonyos betegségek jele is, de mindegyik kezelhető és nem fogsz belehalni.
2014. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem szoktam felkelni. Viszont volt egy ismerősöm, aki mindig felkelt. Késöbb kiderült, hogy cukorbeteg.
2014. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
soken felkelnek pisilni és nincs köze a cukorbetegséghez. eleve vannak emberek akik többet pisilnek van aki csak napi 3-4 szer van aki akár 10-szer. hogy halna már bele bárki abba hogy kimegy-e ájjel pisilni?? hol olvastál ilyen okosságot? Akkor lenne esetleg gond ha legalább 3-szor mennél ki de az egy simán belefér.
2014. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

volt már, hogy háromszor is fel kellett kellni, de általában egyszer, de igazából szerintem fordítva van, mert nem arra kelek fel, hogy pisilni kell, hanem felkelek és akkor már pisilek is:)

nem tudom a szokásokat megváltoztatni, napközben valahogy nem vagyok szomjas, este meg igen, de mostmár leszoktam a 8 utáni ivásról.

És nem inger, konkrétan normál mennyiség jön ki mindig.

Hát írd be a google-ba, hogy éjszakai vizelés, 10-ből 7 találatban benne van, hogy mindjárt meghalsz:)

Cukros nem vagyok, azt mindig nézem.

2014. febr. 19. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!