Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nők! Van még rajtam kívül...

Nők! Van még rajtam kívül olyan nő aki azzal van megáldva, hogy nagyon izzad?

Figyelt kérdés
A hidegebb időszakokban még hagyján nem vészes és nem is feltünő , de nyáron katasztrófális . Nem tudok úgy elmenni valahova ,hogy ne gyöngyözön a verejték a homlokomon , az arcom oldalán , a hátamon , nagyon nagyon kellemetlen . Nem tudom mit tehetnék .

2014. febr. 20. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2014. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak férfiként, súlyos pajzsmirigy túlműködés állt a háttérben,
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Még soha nem volt ellenőrizve . Mindíg is ilyen izzadós voltam , édesapám is .


Gondolod ,hogy a pajzsmirígy okozhattja ?

2014. febr. 20. 16:12
 4/13 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet.Most 18 vagyok,és kb. 14éves koromban kezdődött. És főleg a hátam nagyon izzad,télen nyáron. Én már csak fekete pólókban járok,mert szines felsőn nagyon át üt az izzadság.Nagyon zavaró:(
2014. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is így vagyok egy ideje, csak fiúként. Hol lehet a pajzsmirigyet kivizsgáltatni?
2014. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Endokrinológusnál.
2014. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam soha arra ,hogy pajzsmirígy gond lehet .


Étrend változtatással vagy gyógyszerekkel kezelik ?

2014. febr. 20. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat pajzsmirigyprobléma, érdemes lenne kivizsgáltatni, mert később komolyabb gondokat is okozhat és a pajzsmirigy problémák könnyen öröklődnek.
2014. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel kezelik. Mehetsz vele a háziorvoshoz is, ő majd továbbküld ahova kell.
2014. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak rögtön az endokrinológushoz küldeni, hanem előbb a háziorvos javaslatára vérvétel a helyi SZTK-ban, az elemzést máshol végzik el, majd az eredmény ismeretében a háziorvos dönti el, hogy kell-e endokrinológushoz menned. Szerintem nem bonyolult.
2014. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!