Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az egyik munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik munkatársamba, de ő ezt nem viszonozza, most mindenki rajtam nevet. Mit tegyek? 22 L

Figyelt kérdés
Állítólag nem tetszem neki külsőre, de mégis néha reményt kelt bennem hogy talán akar valamit tőlem. Aztán megint visszalép, és hozzám sem szól napokig. Ezt játszuk már hetek óta. És sajnos minden rosszindulatú munkatárs tudja már a helyzetet. 25 ember rajtam gúnyolódik, hogy milyen szánalmas kislány vagyok amiért nincs annyi büszkeségem hogy ne fussak utánna ha nem kellek neki. Már azt is "felajánlottam" neki hogy csak szex kapcsolat legyen köztünk, de még arra sem hajlandó, hozzám sem akar érni. Nem tudom hogyan jöjjek ki jól ebből a helyzetből, elfelejteni nem tudom, munkahelyet váltani sem tudok egyenlőre.
2014. jan. 18. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Gyere össze velem. Írj privátot!
2014. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NE FOGLALKOZZ VELE!!!!!
2014. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Én meg egy csajba zúgtam bele a munkahelyen, de nem kezdeményezek nála, egy van pasija, kettő, nem akarok úgy járni mint te!
2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mindenki rajtad nevet,mert kiadtad magad egy olyan emberenek,akit nem annyira ismersz,ráaádsul aki annyira bunkó,hogy kibeszélt.Ezzel nem bántani akarlak,mert kerültem hasonlóan kellemetlen helyzetbe,de máskor légy óvatosabb az ilyen dolgokkal.Most már csak annyit tehetsz,hogy próbálsz túllépni a dolgon,aztán majd az emberek is elfelejtik.Hiszen minden csoda három napig tart.
2014. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, megértem a helyzetedet, és tudom, milyen szerelmesnek lenni, de... te aláztad meg magad azzal, hogy jobb híján, ha már más nem lehet köztetek, felajánlottad neki a szexkapcsolatot. Örülj neki, hogy ezt visszautasította, mert ezek szerint nem akar téged kihasználni.

A kollégák gúnyolódásával természetesen ne foglalkozz. Nincs joguk elítélni téged, még ha butaságot is csináltál. A férfi után azonban egy percig se fuss tovább! Már ha nem akarsz még ennél is jobban megalázkodni.

2014. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha nem ügyelsz a női méltóságodra, akkor nevetség tárgya leszel.
2014. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!