Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kb. olyan két hete enyhe...

Már kb. olyan két hete enyhe hasmenésem van, nem is gyakran, úgy mint általában szokott lenni székletem. A hasam sem fáj, de megijedtem. Mitől lehet ilyen enyhe hasmenés?

Figyelt kérdés
Sok volt a stressz az utóbbi 1 hónapban, vett a háziorvosom vért, az eredmények tökéletesek voltak, magnéziumot kellett szednem, azóta jelentkezett a hasmenés. Lehet összefüggés?
2014. febr. 22. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehet... akkora van ha túl sok a magnézium a szervezetedben.. csökkenteni kell az adagot ( mondjuk ha tökéletes a vérképed nem értem miért kell szedned...) de nincs semmi gond ne félj, ahogy a felesleges magnézium kiürül a szervezetedből, a hasmenés is megszűnik...
2014. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 2 hete nem szedem, és mégis... ezért félek. A magnéziumot azért szedtem, mert idegi alapon fájt a mellkasom, nagyon szúrt.
2014. febr. 22. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
stressztől is lehet, rostosabb étrend miatt is lehet, kávétól is lehet, sok mindentől lehet... ha nem napi szinten többször van ilyen gondod, akkor kétlem, hogy bármi gond lenne, de ha emiatt idegeskedsz menj el orvoshoz... ő majd megnyugtat :)
2014. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!