Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Korpa ellen mit tegyek?

SOS! Korpa ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. három hete kezdődött korpásodni, addig sose volt vele baj. Használtam headandshoulderst de arról hallottam, hogy gagyi, és be is bizonyosodott, hogy kb. naponta kellett mosni és ugyanolyan rossz maradt a hajam...

Utána váltottam kb. két hete a Schwarzkopftól asszem a Seborin vagy micsoda nevű készítményre, az egész jó volt, csak naponta bezsírosodott, tehát emiatt reggelente mostam néha hajat, amit azóta meg is bántam, aztán előző hét szerdán voltam fodrásznál, és mondta, hogy eléggé ki van száradva a hajam, de megmosta valami samponnal, aztán utána nem viszketett a fejbőröm, utána azzal a samponnal mostam hajat, amivel a koprásodás elött is, de ma reggel sietségemben megint megmostam a hajam, mert minimálisan korpás volt, meg olyan semmilyen és estére úgy bekorpásodott, viszket, megdörzsölöm a fejbőröm, és elég rossz állapotban van... Tehát megmostam azzal a Schwarzkopffal mégegyszer, hiszen egyszer már bevált - de most ez se segített, meg az almaecetes hajpakolás sem.

Miért?? Ma ennyire megfázott volna, hogy ezzel mindent elvágtam? Szerintetek mit tegyek? Mit javasoltok?


2014. febr. 24. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!