Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted akkor mi lenne ha 1...

Coppelion kérdése:

Szerinted akkor mi lenne ha 1 halhatatlan férfi és csak 1 nő lenne először aztán csak lány gyereke lennének és az is a férfitől szülne és így tovább 1000 éven keresztül vagyis csak 1 apa lenne?

Figyelt kérdés

Új faj jönne létre a mutációtól esetleg erősödik az immunrendszer és a test, vagy nem élnék túl?

Tudom hogy a Habsburg Királyság hasonló képen halt ki de ott testvér nagybácsitól meg miegymástól volt.

Szóval engem érdekel a ti néző pontotok hogy szerintetek mi történne és nem a orvos tudomány mert ugye az se 100%-os pontosság.

A helyesírással ne foglalkozzatok mert itt most nem az a kérdés...



2014. febr. 26. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Vérfertőzés lenne...

Milyen mutáció? Immunrendszer erősödés?

Túlélni túlélnék csak hát nagy eséllyel lennének fogyatékosok,mutáció meg.. kérem szépen ha csak ennyi ember van akkor jó hogy mutálódna mivel visszatérnének az őskori dolgokhoz... tüzet csiholni kéne, stb..

2014. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb kihalnának,mint a Habsburgok XD Mert ott legalább Nagybácsik (távolabbi,de mégis közeli rokonok hágtak) itt meg olyan közeli dugja a másikat,hogy annál közelebbi már nem is lehetne. Szellemi fogyatékosok hada jönne létre, megspékelve testi fogyatékkal, aztán rendes esetben kihalnának,de mivel a kérdésedben azt irtad,hogy HALHATATLAN APA ÉS ANYA, így aztán örökké dughatnának, nem halnának meg. Max tele lenne ketyós emberi kezdeményekkel a világ.
2014. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a sulyos betegsegek csak az elso korokben okoznak gondot. Par szaz ev alatt a legidosebbek es legfiatalabbak genallomanya mar annyira eltero kenne h nem okozna gondot.


Szal szerintem nem halnanak ki, es az ezredik evre nem lenne mar annyi beteg egyed a populacioban.


De h miert erosodne az immunrendszeruk vagy miert mutalodnanak, azt nem teljesen ertem. :)

2014. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
azt írta a kérdésben, hogy a férfi lenne halhatatlan(a nő nem). szerintem mindegyik testi vagy szellemi fogyatékkal születne. és nem biztos, hogy 1000 év múlva nem lenne több a rendellenességgel születők száma, mint a mai magyarországon. Mivel még mindig ugyanaz lenne az apa, szerintem 1000 én múlva is sok lenne a beteg. De talán nem halnának ki.
2014. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha tulis élnék az 1000 évet akkor is Beteg és szerencsétlen emberek lennének? :(
2014. febr. 27. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első férfi természetes módon halhatatlan, és nem öregszik, tehát nagyon jó az immunrendszere és az öregedés sem érinti.


Majd folytatom, mert elfogyott az időm.

2014. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséjük van, akkor az ősapa génhibái nincsenek olyan helyen, ami súlyos problémákat okozhatna. Ha történetet írsz, akkor lehet sokféle kimenetele is.
2014. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha pár száz év múlva felbukanna 1 másik férfi ki rendes ember és attól lesz 1 utód ami fiú lenne akkor és a nagy anyának a 3 testvérének a lányának a lányával közsül?
2014. febr. 28. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem sokat segítene, úgyhogy a kimenet most is az alapítók génállományától függ.
2014. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3as vok. Barmit talalsz ki, ugy haladna a dolog mint eddig. Eletkepes populacio.
2014. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!