Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívtükrözés gégecsövön...

Szívtükrözés gégecsövön keresztül? Tapasztaltak milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kardiológián Debrecenben és az orvosom azt mondta hogy mivel az ultrahanggal nem látja azt a nagy áramlást a lyukon amit a gyermekkardiológián láttak ezét valószínű hogy gégén keresztül kell megnézni mintha gyomor tükrözés lenne akinek ilyene volt már az mesélne róla? ja és Debrecenben valóban nem csinálnak ilyet csak Budapesten és lyukas szívet se tudják Debrecenbe "Befoltozni"? nagyon félek ettől a szívtükrözéstől. Pedig a gyermekkardiológián azt mondták hogy minél hamarabb jöjjek el a felnőtt kardiológiára mert itt jobbak a műszerek és jobban látszik minden pedig ma a doktornő azt mondta hogy nagyon nem jók!!!

#szív #lyukas szív #pitvari sövényhiány #szívtükrözés #gégén keresztüli szívtükrözés
2014. febr. 28. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi NYELŐCSÖVÖN keresztül :S
2014. márc. 1. 15:57
 2/2 anonim válasza:
Igen nekem már volt ilyen vizsgálatom. Kaptam előtte egy "bátorító" injekciót vénásan. Teljesen elkábultam, de a hangokat hallottam körülöttem. Olyan mint a gyomortükrözés, de annyira mélyen nem dugják le a csövet. Ki lehet bírni. Kb. 10-15 percig tartott a vizsgálat. Nem kell félni tőle, gondolj arra, hogy így tényleg tiszta képet látnak a szívedről.
2014. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!