Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom. Ugye, nem...

Nagyon aggódom. Ugye, nem agydaganat? (Kérlek, olvassátok el végig figyelmesen. )

Figyelt kérdés

Tünetek már néhány hete jelentkeztek. Fájt a fejem több helyen, lüktetett, zúgott, zavart voltam, szédültem, stb...., de egy-két nap alatt elmúlt.

Azután tegnap éjjel, amikor még fent voltam, elkezdett fájni a fejem oldalt, majd több helyen is, és azóta is egy nyomást érzek az egész fejben, és különböző helyeken, még a tarkó alján is elkezd gyakran fájni/hasogatni mellette. Amikor lefekszem, erősödik gyakran az egész, és kissé zavartnak érzem magam, fáradékony vagyok, szédelgek... Hetek óta nagyon karikásak a szemeim, ami még feltűnt. Ma délelőtt egész jól voltam, de utána csak egyre rosszabb lett...

Gondoltam arra is, hogy mi van, ha csak megfázott a fejem, mert gyakran járkálok sapka nélkül, és mostanában többször is meg voltam fázva. A bal fülem belseje pedig viszket és fáj néha. Esetleg valami gyulladás felmehetett a fülemből az agyamba? Vagy ez agyrák-tünet?

Ijesztően hasonlítanak a tünetek:

[link]


2014. márc. 1. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Ad. Először menj el és vizsgáltatasd ki magad szakorvossal.


Ad2. Mivel a jelek szerint erősen hipochonder vagy és ami rosszabb, anyukától függesz, aki úgy látszik, csak akkor törődik veled, ha már nagy baj van, egyéként nem, melegen ajánlok egy pszichiátert is. Nem csak gyógyszeres terápia van; és igen-igen jó lenne, ha akkor meg tudnának szabadítani az anya-problémáidtól, amikor még lehet. 21 évesen erre van esélyed, 5 év múlva nem.

2014. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyre jobb betegségeket találsz ki magadnak. Inkább holnap menj el a háziorvosodhoz. Valószínű arcüreggyulladás, vagy középfül gyulladásod van. Erre antibiotikum kell.
2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Voltál orvosnál? Mit mondtak?

Nem jó dolog ilyennel játszani és az sem jó, hogy beképzelsz magadnak dolgokat és ezt a te érdekedben mondom.

A barátnőmnek valós problémája van, agydaganat, szerencsére jóindulatú, bízunk benne, hogy így is marad.. de tudod nem könnyű ezzel a tudattal együtt élni, főleg, hogy előtte próbálja az ember nem mutatni, hogy mennyire nagyon aggódik érte.

Ő, ha fáradt éppen, vagy nagyon (migrén szerűen) fáj a feje, akkor tényleg alig tud érthetően beszélni,egyszerűen nem megy neki az artikulálás, annyira kimerült.

Örülj, ha nincs semmi bajod!

2014. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam még azóta sem. A fejfájásom változó, néha egész nap szinte nem is fáj, néha pedig össze-vissza. Amikor fáradt vagyok, nekem is nehezen megy a beszéd (és a Facebook-os levelezés is... mintha nem lenne energiám a normális fogalmazásra, és írásra...), de talán nem olyan komoly módon. Ebben a pillanatban a bal fülem, és egy kissé a fejem fáj.
2014. márc. 12. 21:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Te súlyosan hipochonder vagy. Pszichiátert keresnék fel a helyedben és ezt nem rosszindulatból mondom. Agydaganat, középfülgyulladás, ami agyra terjed, majd galandférgesség gyanú... Te magad vagy, aki generálod magadnak a tüneteket. Átmentem ezen én is, tudom, miről beszélek, habár nálam ennyire nem volt durva. Ha majd meggyógyulsz, érdemes visszaolvasnod, amit ide írtál.
2014. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!